Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jestem_tu_nowy: z reddita, nie akurat na polskich, ale ogólnie na świecie. Podobno pozwalniali obsługę w czasie cowida i teraz mają za mało ludzi i nie wyrabiają z rekrutacją. W UK np. takie kolejki do security, że ludzie nie zdążają na loty, więc się zastanawiam jak u nas to wygląda.
@nika_blue: Jak wylatywalam z kraju x to tam byly kolejki do bramek na 3 h stania w kolejce - na szczescie oddelegowano mnie na druga strone lotniska plus bylam wczesniej - nigdy czegos takiego nie widzialam. W Balicach juz dosyc ok bylo, chociaz duzo ludzi. Przez strajk siedzialam 40 minut w samolocie przed startem - takze, jak zle trafisz to bedzie czekanie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@little_muffin: latałam dużo razy, ale nie wchodziłam nigdy na stronę Balic, a tam na czerwono info. Plus na reddicie ludzie płaczą, że maskara i właśnie parę godzin w kolejce która robi kółka na parkingu, a czegoś takiego jeszcze nie widziałam.

Ja jestem z tych co na chillu wbijają 30 min przed odlotem na sam koniec odprawy jedynie z bagażem podreczynym i przeważnie ostatnia wsiadam bo mi się nie chce stać w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jestem_tu_nowy: dobry pomysł, a gdzie są takie info dostępne? Bo na stronie Balic są loty ze statusem, ale nie wiem czy tam podają jak jest coś opóźnione? Zresztą ja się nie boję opóźnienia lotu tylko, że kolejki będą na parę godzin do bramek :)
@nika_blue: 2 tygodnie temu miałem lot o 6 rano i faktycznie kolejka ciągnęła się do końca pachołków od jakiejś 5.00, w poniedziałek leciałem ok. 14 i od razu podszedłem do bramek, także nie ma reguły, ew. sprawdź czy dużo lotów w tym samym czasie. Jeżeli nie odprawiasz bagażu to 1,5h wcześniej na lotnisku to max moim zdaniem.