Wpis z mikrobloga

#perfumy podzielę się z Wami moim wczorajszym odkryciem. Generalnie nie jestem fanem Armaniego. Aqua di gio edt to już oldschool i daje jajkiem, profumo jest przehajpowane i pachnie jak herbata z kadzidłem nie mając imo nic wspólnego z latem, profondo jest znośne ale nijakie, linia code w ogóle mi nie podchodzi bo to jakaś buzująca tonka z jabłkiem (uogólniam). Sprawdziłem eau de cedre hajpowane przez młodego i było tylko ok. Po tym spisałem Armaniego na straty. Wczoraj znowu zupełnie przypadkiem wszedłem do wąchalni i z racji tego, że już wszystko przewąchalem tam co najmniej 10 razy wziąłem do łapy Armaniego Eau de nuit które ciągle olewałem i przeżyłem szok jak Jeremiasz wąchający Azzaro Pour Homme ale w przeciwieństwie do Jeremiasza pozytywny. Jakież było moje zdziwienie, że to irys którego jestem fanem i że pachnie to jak wygładzony, ugrzeczniony mistrzowski Dior Homme Intense, zmiksowany troszkę z Pradą Black, Pradą L'Homme Intense i La nuit de L'Homme czyli miks samych świetnych zapachów. Armani jest pudrowy, irys nie jest mocno przypalony, zapach jest bardzo gładki, dobrze zblendowany, nieprzesłodzony, troszkę mroczny i elegancki. Dla mnie hidden gem bo ani razu nie widziałem o nim wzmianki w recencjach jutubowych stańczyków i przez niechęć do Armaniego i tę ciszę ciągle go omijałem. Tylko nie podbijcie mi ceny na perfumehub i nie kupujcie w ciemno. Stoi w wąchalni i każdy fan irysa powinien ten zapach sprawdzić. Pzdr1910
prodigium - #perfumy podzielę się z Wami moim wczorajszym odkryciem. Generalnie nie j...

źródło: comment_1653557836JvSaMRn83VKBGxnppNXQZP.jpg

Pobierz
  • 16
@prodigium wąchalem jakiś miesiąc temu w Douglas. Dla mnie to Eau de Cedre z irysem i wanilią, byłem pozytywnie zaskoczony tym zapachem. W sam raz na pierwsze jesienne sloty.
Nie jest natomiast tak sexi jak Bleu Electrique.
@prodigium: super zapach, taki "randkowy". Na co dzień jednak moim zdaniem zbyt słodki. Polecalem tutaj na tagu wiele razy, ale hype sie nie przyjal ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jest jeszcze flanket Eau de Nuit Oud, czyli oud z różą, ale mocno nawiazujacy do pierwowzoru, tez fajny.

A z serii Eau od Armani lubię jeszcze Eau d'Aromes, elegancki, wiosenno-letni zapach dla dojrzalego chłopa ( ͡° ͜ʖ
@Seshxyz a bo z wykopkami to różnie, czasem podłapią araba śmierdziela za 150 zł i leją to na siebie jak #!$%@? a za 199 stoi taki armani i podpiera ścianę. Ten oud bym chętnie sprawdził ale w wąchalni go nie wystawiają