Wpis z mikrobloga

Na wstepie powiem, ze gardze ziobra i skoro ma poparcie na poziomie ponizej procenta powinien zniknac z polityki i nawet nie wiem przy czym ten debil sie tam upiera.
Zreszta nawet wielu pisiorow tez to otwarcie mowi.
Takze prosze bez politycznych manifestacji bo nie o to mi chodzi.

Ale mam pytanie do osob z jakas wiedza prawnicza bo sam sie na tym az tak dobrze nie znam.

Wezmy ten slynny przyklad tej sedzi mendy, od froga i kozidrak.
Chyba nikt nie moze miec watpliwosci ze to jakas skorumpowana k***a. Ew jakies uklady ja wiaza czy huk wie co.

Pytanie moje jest co robic z takim rakiem?
Jest nietykalna, a jej wyroki to plucie nam wszystkim w twarz.

Prosze o rzetelna wypowiedz kogos z #prawo pieprzenie o #polityka usuwam.
#kiciochpyta #pytaniedoeksperta
  • 16
@czarnapietruszka: w tej, ze te wyroki nie sa jakos szczegolnie kontrowersyjne na gruncie prawnym

prawny laik moze sobie uwazac, ze Frog sprowadzal zagrozenie katastrofa ale to nie oznacza, ze jego czyny wypelnialy znamiona tego przestepstwa. defincja prawna czesto rozni sie od potocznego zrozumienia

np ja moge uwazac, ze kazdy kto przejezdza na czerwonym tworzy takie zagrozenie ale jakos Sady nie przyklepuja takiego wyroku kazdemu kto ma w du*** sygnalizacje

co do
@zapomnialemhaslo ty chyba kpisz. Jesli jestes taki pewny swojego zdania to zrobmy eksperyment. Powtorzysz "wyczyny" froga, nagrasz je i przekazesz je policji/ prokuraturze. Zobaczymy jak ciebie potraktuja. Mozesz zaproponowac co mam zrobic/ zaplacic ci jesli tez zostaniesz uniewinniony.

A co do kozidrak, wskaz mi zapis prawny ze jak ktos nagral kilka plyt to moze prowadzic na bani.
Pytanie moje jest co robic z takim rakiem?

Jest nietykalna, a jej wyroki to plucie nam wszystkim w twarz.


@czarnapietruszka: Teraz się nic nie da bo politycy wybili wszystkie zęby aby w sądach była grupa wydająca korzystne wyroki dla nich i dla bliskich.

Przywrócić kolegiom sędziowskim możliwość opiniowania pracy kolegów i przy utrzymującej się negatywnej opinii wywalania sędziego z zawodu. Odbierać politykom możliwość dowolnego obsadzania stanowisk (do awansu powinna być potrzebna