Wpis z mikrobloga

Uwaga, w galerii dominikańskiej nie ma już godziny parkowania gratis. Znaczy jest, pod warunkiem że ściągnięcie jakąś aplikację wyłudzającą dane. I tak oto jak chcecie kupić tam jakiś drobiazg i zaparkować dosłownie na 10 minut, to zapłacicie 4 ziko. Informacja niby jest, ale niejednoznaczna. Nie polecam.
#wroclaw #galeriadominikanska #oszukujo
  • 41
  • Odpowiedz
@Sandrinia: mail to nie problem ale widze ze tez musialam w tel kliknac niby potwierdzenie. No ale generalnie chamsko. Bo niby plakaty i wielka akcja była a jak stalam przy automacie to wszyscy co podeszli złapali zdziwko xD
  • Odpowiedz
@Sandrinia uwielbiam jak ludzie narzekają na własny brak umiejętności czytania. Przy wjeździe na parking jak byk jest postawiony nowy znak z informacją że darmowa godzina jest tylko z aplikacją ()
  • Odpowiedz
@Nemorta:

uwielbiam jak ludzie narzekają na własny brak umiejętności czytania. Przy wjeździe na parking jak byk jest postawiony nowy znak z informacją że darmowa godzina jest tylko z aplikacją ()

Wcale przed tym wjazdem nie było od zawsze nasrane miliona reklam, i człowiek wcale a wcale nie nauczył się instynktownie nie zwracać na nie uwagi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@robert-mackowski: ale to przecież nielogiczne, ja tylko napisałam "nawet na piechotę jest blisko do innej, a co dopiero autem". To było tylko luźne stwierdzenie sugerujące, że do innej galerii jest blisko od tej dominikańskiej i tam już jest parking darmowy za godzinę. Czemu założyliście że ja zamierzam parkować gdzie indziej po to żeby na piechotę iść do dominikańskiej, to tego nie jestem w stanie zrozumieć, w innych galeriach są te same
  • Odpowiedz
@Sandrinia: nie wiem jak długo mieszkasz we Wrocławiu, ale parking na dominikańskiej nie służył tylko do odwiedzenia samej galerii, był punktem wyjściowym na rynek i okolice dla zmotoryzowanych. Stąd cała "afera", że ten wieloletni punkt przestał być darmowy. A to że mamy wiele innych miejsc zakupowych to we Wrocławiu raczej oczywiste, nie ma co tu dyskutować
  • Odpowiedz