Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Powiedzcie mi gończym przechodzi strach? Mój ma prawie jeden rok i mimo chodzenia z nim na tropy i w teren to boi się oddalić na kilkanaście metrów. Mało tego przyniosłem kiedyś zrzuty do domu i gdy mu próbowałem pokazać do obwąchania to myślałem że się zabije o ściane. Poza tym spanie to ma masakryczne non stop tylko spanie nawet nie reaguje na obcego.
@Sisal: teraz kolo roku ma ostatni okres lekowy, najtrudniejszy. Jak cos teraz za bardzo zalapie to ciezko odkrecic pozniej. A moze tez miec taki charakter. Moja od poczatku jest nieustraszona raczej. Jedynie wody nie lubi ale juz sie przelamala na tyle, ze za mna przejdzie przez rzeke po lokcie. Plywanie bede cwiczyc jak sie cieplo zrobi bo musze wejsc z nia.
@DobreTipyWujkaTrenera: no z mysliwskimi jest troche inaczej. Nie slucha bezwarunkowo, musi sie mu to oplacac ale w sumie jak sie wie jak to dosc latwo do zbudowac na tyle, ze jest odwolywalna praktycznie od wszystkiego. Do tego po kazdym spacerze, bieganiu czy rowerze jakies zabawy szarpakiem, potem gnata rzucic do memlania, zeby krag mysliwski zamknac i tak sie zyje bo inaczej sie nakreci samym biegiem np a nie spusci emocji i