Wpis z mikrobloga

Czy powinienem zerwać kontakty z członkiem rodziny, który wyśmiewał to, że wyjeżdżam do gównoroboty za granicę zamiast zajmować się edukacją a kiedy rozwiązałem problemy finansowe, wróciłem i myślę o rozwoju, ta sama osoba daje mi rady bym sobie odpuścił bo jego zdaniem na edukację jest za późno w moim wieku (minęły 3 lata). Dodam, że sam jest 10 lat starszy i obecnie dalej podnosi kwalifikacje. Oczywiście ja wiem swoje i zrobię to co zechcę. Pytanie tylko czy tego członka rodziny powinienem wymazać z powodu jego hipokryzji? #rodzina #praca #edukacja
  • 10
Bo podejrzewam, że za tą jego gadką o edukacji trzy lata temu kryła się chęć zatrzymania mnie w PL po to by zrobić że mnie opiekuna naszego wspólnego przodka, po którym on dziedziczy. Próbował nie dopuścić do mojego wyjazdu za granicę coachingowym #!$%@? o rozwoju a kiedy zacząłem zarabiać i dokładać się do opiekunki, nagle mu przeszło. Teraz przeszkadza mu mój powrót i chęć rozwoju zamiast zarabiania w gównorobocie za granicą i
Nie zrywaj. Utrzymuj regularnie. Bierz do serca jego dobre rady i rób całkowicie odwrotnie. Wyjdzie Ci to na dobre, a przy tym będziesz miał przy odpowiednim nastawieniu do jego głupiej gadki ubaw.
@mitchumi: Nie potrafię zrozumieć jego postawy bo to nie jest jakiś zazdrosny przegryw tylko osoba, która sama wspina się po szczeblach na sam szczyt. Największy ubaw mam z tego, że jeżeli coś mi się udaje, on ma dla mnie zawsze "lepszą" propozycję, z której nic nie wychodzi. Raz chciał mi "załatwić" pracę na miejscu, ja zrezygnowałem z wyjazdu a on po wszystkim stwierdził, że przecież niczego mi nie obiecywał.