Wpis z mikrobloga

Nie sądziłam, że jakakolwiek laska przekona mnie do zabrania głosu na wykopie, ale jesteś tak męcząca i upierdliwa, że nie mogę.

@podomka Specjalnie dla ciebie, ty nasza obrończyni kobiet uciśnionych. Wytłumacz nam wszystkim to nagranie. Nie jest nowe, ma chyba z dwa lata, jak nie więcej. Dzień, w którym Amber odcięła Deepowi palca i się do tego przyznała. Nagranie z ich domu.

I nie, nie pytam się o dowody na sali sądowej, ani o smsy, ani o świadków. Odnieś się tylko do tego nagrania.

https://youtu.be/_7uwvr0kANo

#amberheard #johnnydepp
  • 24
@DyrektorMiauczuk sorki nie weszłam w link bo nie da się, aplikacja mi się #!$%@?ła i w żaden link nie da się wejść. Co do samego tematu, tutaj nawet gdyby się chciało dać szansę drugiej stronie, czyli Amber, to z samej obserwacji rozpraw widać, że tam coś bardzo złego się dzieje
@getin: aż dziwne. Co jak co, ale wykopków jest tu zdecydowanie więcej niż mirabelek, plus chyba nikt nie kibicuje feminazizmowi. Dziwię się, że tyle osób ma to w dupie i traktuje jak zabawę dwóch ćpunów rodem z pudełka xd

No ale ¯\_(ツ)_/¯
@DyrektorMiauczuk: niczego sie od niej nie dowiesz ani z nia normalnie nie porozmawiasz. ona sie zapetlila i w kolko odpisuje to samo. mnie zczarnolistowala za to, ze napisalem jej, ze w linkowanych przez nia dokumentach nie ma niczego, o czym mowi. ot tak, bo przeciez co miala na to odpisac? i tak skasowala wpis tak jak i inne w ktorym ktos jej wytyka klamstwa XD no i na 99% nie zna
nie ma co rzeźbić w gównie, ta borderka którą przywołałaś po prostu utożsamia się z Amber, te same charaktery. Solidarnośc #!$%@? można rzec.


@geebon:
Noo, jeśli się utożsamia z amber to trzeba uważać, bo jeszcze znajdzie i zasła wyciełaczkę, albo odgryzie palec. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@podomka: pyza, ale ja nie żyje tą sprawą jak ty i nie wiem jaki numer ma który dowód XDD godzinę temu wróciłam z próby komunijnej, chyba kpisz, że będę ci teraz przeszukiwać internety, bo nie chcesz odpowiedzieć XDD

Pytam się ciebie jak człowieka. Proste pytanie lalka, co myślisz o tym nagraniu? Jest prawdziwe. Brytyjskie tabloidy pisały o nim dwa lata temu, kiedy jeszcze nie wyciekło pełne nagranie, a tylko jego początek.
@DyrektorMiauczuk: To nie wołaj mnie do szurskich hipotez. Odnoszę się tyko do dowodów. Wczoraj lekarz zeznał, ze butelka nie spowodowałaby takich obrażeń. Chcesz zeznania lekarza obalić artykułem na daily mail? Bez żartów
@podomka: kolejne kłamstwo z twojej strony. Lekarz zeznawał na podstawie zdjęcia i ustnych zeznań świadków. Powiedział, że uszkodzenia nie pasują do rozwalenia dłoni rozłożonej na płaskim blacie.

Depp pokazywał, że jego dłoń zwisała i miał palce wystające poniżej blatu. Doktor nie słuchał wyraźnie zeznań Deppa. Powiedział, że uszkodzenia odpowiadają zgnieceniom między dwoma twardymi przedmiotami. Więc potwierdził to co mówił Depp, bo idealnie pasuje to dwóch ostrych przedmiotów jak butelka i krawędź
@podomka: Czyli według ciebie, jeśli w opisie zabiegu zszywania nie będzie napisane "krew była koloru czerwonego", to możemy przypuszczać, że była zielona? XDD Depp stracił palca, kuźwa, nie mogli go znaleźć, wszyscy byli w nerwach, włącznie z nim, a ty z braku pomysłu czepiasz się, że nie było konkretnie napisane "w odciętym kawałku palca, między kością, a łożyskiem paznokcia wykryto drobinki szkła o barwie lekko jaskrawej, z delikatną zawartością alkoholu, który