Wpis z mikrobloga

@saggitarius_a: to jest nic, chcialem przeniesc wiele domen, to losowo nie dostaje kodu AUTHINFO i dziś zablokowali mi konto twierdzac ze mam zaplacic 246zł za odblokowanie bo zamówiłem usługe ktorej nie opłaciłem i niemamm dostepu do domen ani do niczeho !!! Wlasnie pisze skargi do ICANN itp na tych zlodzieji!!!! Uciekajcie i ti błyskawicznie od nich!!!! ja lece na seohost.pl, jest prawie o polowe taniej!!!!
@twiterzak: ile miałeś dni do końca ważności domen? Ja mam tydzień i wydali authinfo bez problemu i przenoszę do ovh ale transfer zacząłem 10h temu i nadal w toku. W puli zarówno .pl jak i .com i inne globalne

Konto mogli Ci zablokować bo może miałeś włączone automatyczne odnowienia - też tak kiedyś miałem. Tylko wtedy ceny były normalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@saggitarius_a: nie, zablokowane bo na innym koncie stwierdzili ze kupilem jakas domene ktorej nie kupilem, dluga historia... w kazdym razie zablkokowali inne konto, na inna firma z tej okazji. Generowałem kody AUTHINFO hurtowo to czesc przychodzila czesc nie, pojedynczo to samo, raz byl raz nie. Zostalo mi kilkanascie domen do transferu i zanic sie kodu nie doprosilem i teraz mam zablokowane konto i jedna juz domene ktora usunieta bedzie 29 Maja.
@twiterzak: fakt, kontakt z nimi to żart, kiedyś próbowałem się z nimi skontaktować, nie dało się.

BTW. To nie cypryjscy oszuści, to polska firma tylko zarejestrowana na Cyprze.

PS. próbuj pojedynczo wysyłać requesty o authinfo, może wtedy przejdzie. U mnie też hurtowo nie zawsze działało dobrze. Trochę się naklikasz ale lepsze to niż stracić domenę.
@twiterzak: to sa jacys #!$%@? frajerzy co mysla ze sie formalnie na cyprze chowaja i im zaplace 246zł bo to w sumie niewiele, a #!$%@?. Pisze juz do wszystkich instytucji, postaram sie aby im zabrali akredytacje i se bedą sprzedawac domenki prv.pl