Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Tldr szukam godnego polecenia sklepu/serwisu rowerowego w Białymstoku.

Polecacie jakiś sklep rowerowy/serwis w Białymstoku? Taki w którym poleca mi siodełko na podstawie moich potrzeb i fizjonomii? Oraz (nie musi być to samo miejsce) serwis w którym zrobią mi przegląd generalny roweru, podreguluja, pocentruja koła i ew. w razie potrzeby wymienia linki, łańcuch itd.

Mam zapuszczony rower który wymaga na pewno regulacji a być może nawet wymiany napędu (nie znam się na tym, inb4 hołduje zasadzie że lepiej pewnie rzeczy oddać specowi niż tracić czas na robienie tego samemu ponieważ czas to pieniazki moi kochani)

Dodaje zdjęcie roweru dla, nazwijmy to, zasięgu ponieważ ja sam osobiście skrolujac mikroblog bardziej skupiam się na postach ze zdjęciem więc pewnie inni też tak mają.

#rower #bialystok #serwisrowerowy
bogdan-chwast-REBIRTH - Tldr szukam godnego polecenia sklepu/serwisu rowerowego w Bia...

źródło: comment_1653243398m53RMyYSqOP0IYoYzk39tx.jpg

Pobierz
  • 11
Oraz (nie musi być to samo miejsce) serwis w którym zrobią mi przegląd generalny roweru, podreguluja, pocentruja koła i ew. w razie potrzeby wymienia linki, łańcuch itd.


@bogdan-chwast-REBIRTH: Pan Rowerek na Ogrodowej - solidny fachowiec, nie naciągnie Cię na nic co nie jest potrzebne, wymieni co będzie trzeba, co nie będzie trzeba - podreguluje i poczyści. Robiłem u niego już 3 rowery, polecałem trzem znajomym i każdy wyszedł zadowolony.
@bogdan-chwast-REBIRTH: Ja serwisuję rowery w MG Sports i jestem bardzo zadowolony z ceny i jakości. Właściciel jest bardzo pomocny i zawsze znajdzie jakieś rozwiązanie problemu w rowerze. Od kilku lat już 3 rowery tam serwisuję i mogę z czystym sercem polecić.