Wpis z mikrobloga

Canal+ żegna się z przytupem z Premier League.
Od nowego sezonu prawa na najbliższe sześć lat przejmie "uwielbiane" przez wszystkich Viaplay.

Tak, to Viaplay, gdzie jakość obrazu waha się między 480p a 720p.
Tam gdzie dźwięk względem wydarzeniem boisowych jest opóźniony.
Czy to wszystko, oczywiście że nie dodać trzeba jeszcze to że obraz znika parokrotnie w trakcie meczu(bądź innych wydarzeń sportowych).

Czy wykupie ich usługę, oczywiście że... tak.
Od paru lat śledzę Premier League i zerwanie z tą ligą byłoby dla mnie bolesne. Więc będę frajerem który będzie opłacał biedausługę.

Mam nadzieje że Viaplay weźmie się za siebie i ogarną te wpadki, które są serwowane od momentu wejścia na polski rynek.
Szczerze w to wątpię, ale nadzieja umiera ostatnia. Biorąc pod uwagę że na innych rynkach jest podobnie.

Oby C+ wygrał przetarg na pokazywanie ekstraklasy, bo jak dadzą dupy, to mogą zwijać mandżur, i się więcej nie pokazywać w Polsce.
#mecz #canalplus #viaplay #pilkanozna #premierleague #ekstraklasa
  • 39
  • Odpowiedz
@rybazryzem85 odpadnięcie ligi angielskiej z c + jest dla nich ciężkim ciosem ale prawdziwym nokautem byłoby odebranie im Ekstraklasy. Większość ludzi kupuje ich pakiet sportowy by oglądać polską ligę, jeśli im tego zabraknie to będzie katastrofa.
  • Odpowiedz
@SOLDIER_OF_FROGTAN: No już cała zagraniczna piłka uciekła, ze stratą dla konsumenta niestety. Bo teraz, aby oglądać najlepsze ligi + Ligę Mistrzów + Ekstraklasę trzeba mieć Polsat, Canal+, Eleven i jeszcze Viaplay, tragedia szczególnie z Viaplay, które nie jest nadawane przez satelitę czy kablówkę
  • Odpowiedz
@rybazryzem85: Jak nie zaciągną z canalu komentatorów tylko wymyśla jakichś swoich to nie warto kupować, da się znaleźć angielskojęzyczne kanały w dobrej jakosci i są realizowane na dobrym poziomie
  • Odpowiedz
@rybazryzem85: Na początku mojej przygody z viaplay rzeczywiście zdarzały się zacięcia, wyrzucenia z transmisji i inne cuda. Od jakiegoś czasu nie mam tego problemu więc patrzę optymistycznie na nowy sezon premier league. Szkoda jakości 720p w czasach gdy tv 4k to właściwie żaden cud techniki a standard, na plus tylko fakt że mam apke via w telewizorze i nie będę musiał kombinować :D Mam obawy ale dopóki nie pooglądam pierwszego meczu
  • Odpowiedz