Wpis z mikrobloga

@ScaRRyMaN: Co robilem ? łututututtutut! ( ͡ ͜ʖ ͡)

Mi jest ciezko zaimponowac samochodem.
Ba! Przedlifty sa uber kondonowate w srodku. Ale polifcik juz jest w miare nowozytny. Infotaiment juz pozwala na jakies normalne uzytkowanie. Nastawy zawieszen i reszty robia robote, a wszystkie stopery i gajgerki sa milym gadzetem.

Oczywiscie materialy w dalszym ciagu sa #!$%@?. nawet w topowej wersji. Wykonanie wola momentami o pomste do
bigger - @ScaRRyMaN: Co robilem ? łututututtutut! (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Mi jest ciezko zaim...

źródło: comment_1653213513SZYs4zruSxQCrorj7jvQZY.jpg

Pobierz
@rkadjar: No srodek jest slaby. Jedna decha, kierownica i zestaw wskaznikow od chargera, challangera durango itd...

Nie jest dobrze, ale to i tak o niebo lepiej niz przedlifty, ktore byly ochydne. To jest poprostu tylko zle. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Bezkompromisowe i dzikie.

Ginacy gatunek niestety.


@bigger: Jeździłeś mocną Teslą S? NIe jeździłem niczym bardziej bezkompromisowym i dzikim. A prowadziłem GT-R y i inne wynalazki na torze. Jedyne czego jej brakowało to zasięgu przy prędkościach ok 200 km/h. Ale to się poprawi, jak nie za rok, to za trzy.
@malalon jeździłem. Kilkoma teslami. Maclarenem i innymi supercarami. Miałem nawet przyjemność w veyronie jako pasażer jechać. Ale dość wolno to się nie liczy
Tesla była szybka - jeśli o przyspieszenie. Inny rodzaj dzikości to jest. Challanger, ryczy , prycha, szarpie i zachowuje się jakby chciał Cie zabić. zupełnie inny rodzaj siły i brutalności jak tesla czy np. Mercedes 500 konny. Gdzie to wszystko jest szybkie, ciche... takie gładkie i ulizane.
@bigger: Jak lubisz, żeby prychał, szarpał i chciał Cię zabić to chyba najlepszy będzie powrót do jazdy konnej ;)

Nie rozumiem tego kultu "kiedyś to był, teraz to nie jest". W czym gówniany, siermiężny, ciężko prowadzący się samochód jest lepszy od nowoczesnego. Jest lepszy, bo jest gorszy? Ostatni prawdziwy system to DOS 5.1? Ostatni prawdziwy rower to ukraina czy wigry 3? Bo wtedy to się jeździło, trzeba było mieć umiejętności, teraz
malalon - @bigger: Jak lubisz, żeby prychał, szarpał i chciał Cię zabić to chyba najl...

źródło: comment_1653224724g2ZMnUrKaAqoLrQWHUBWkA.jpg

Pobierz
@malalon opacznie zrozumiałeś mój wpis.

Ja nie mowie ze to jest najlepszy samochod. Bo nie jest.

Na codzień jezdze dwulitrowym, nowoczesnym dieslem.
Chętnie i bez marudzenia przesiądę się na elektryka jeśli będzie on oferował sensowny zasięg i czas ładowania

Jestem fanem nowoczesności i nowinek.
Nie jestem fanem " kiedyś to kurła było..."

Piszę że to jest ostatni TAKI samochod i przedstawiciel ginącego gatunku, którego wkrotce poprostu nie będzie.
Lubię raz na jakjs
Lubię raz na jakjs prymitywna moc , prymitywne zawieszenie i prychajace, szarpiące silniki że starej szkloly.


@bigger: Dzięki, teraz jest już dla mnie wszystko jasne :)