Wpis z mikrobloga

@Kenteris: nie przypomniam sobie zeby ibra czesciej strzelal w ten sposob jak lewy
jesli przy tak rzadkiej sposobności na takiego gola Robert ma kilka takich bramek w karierze to w sumie mozna powiedzieć, ze to w pewien sposob znak firmowy.
Dla mnie znakiem firmowym u Lewego jest przede wszystkim przyjecie kierunkowe z jednoczesnym zrobieniem w uja obrońcy
@odislaw: xDDD

Znak firmowy - coś, co stanowi 0.02% jego wszystkich bramek. Ekwilibrystycznych goli Lewego osobiście znam kilka. Ten z Lecha, przewrotka w LM, piętka przeciw Bayernowi, wolej w słynnym meczu 5/9, jeszcze jeden ładny wolej z powietrza nie pamiętam w jakim meczu i coś pewnie jeszcze było, ale to mało. Już nie mówiąc o identycznych golach jak ten Buksy.

A co do Ibry to serio? Ibra to j*bany skarbiec efektownych,
@Kenteris:
nie czytasz uważnie, piszę tu o takich bramkach jak ta,
pisałem o takich golach jak ten i lewy strzelił ich kilka w bundeslidze(ale zeby to wiedzieć musialbys oglądać bundesligę) i nie przypomniam sobie zeby Ibra strzelał takich piętek więcej od Lewego i tylko o to mi chodzi
@odislaw: Ibra strzelał piętką nawet z powietrza. Oglądałem wszystkie bramki Lewego. Dalej nie jest to coś, co można by nazwać jego specjalnością. Piętką strzelił pewnie góra 4. Jak uważasz, że więcej - pokaż. Nawet Suarez, czy Neymar którzy mają dużo więcej efektownych goli, nie są kojarzeni z tego rodzajem zagrań.

I nie mów mi, że nie czytam uważnie - zaznaczam, że ani efektownych, oryginalnie zdobych bramek Lewy nie ma zbyt wiele,