Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 34
302 341 + 22 = 302 363

No i doczekałem się, gleba zaliczona, ale czy SPD miało przy tym swój udział, nie wiem. W ogóle cytując wielkiego poetę "Jak do tego doszło, Nie wiem" na polnej drodze przeleciałem przez kierownice.
Polecacie jakąś sakwe czy jak to zwał montowana na ramie przy kierownicy? Bo to gunwo co mam lata na boki i mnie denerwuje.

#rowerowyrownik #rower

Skrypt | Statystyki
qwerty93 - 302 341 + 22 = 302 363

No i doczekałem się, gleba zaliczona, ale czy SPD ...

źródło: comment_1653160999osYSZPd9b8235hcHUwmoKj.jpg

Pobierz
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@qwerty93: Topeak Fuel Tank (najlepiej wersję Large o pojemności 0,7 litra). Używam intensywnie juz drugi rok i na razie żadnych oznak zużycia. Sprawdź tylko, czy Twój smartfon wejdzie do środka kmoj wchodzi, a dodatkowo cardholder, multitool i czasami inne rzeczy typu power bank
Topeak Fuel Tank


@mroczne_knowania: @qwerty93: mi tam się lekko przechyla na lewą stronę, nieważne jak mocno/lekko zacisnę rzepy ale na prawdę lekko, kolanami nie szuram. Poza tym, przy pierwszym ściągnięciu z roweru rozprułem połowę tego najszerszego paska na ramę xDD Od tamtej pory druga połowa szwu trzyma, a i torba jest mega pojemna bo wejdą 2 kajzerki, telefon, karta, drobne, ze 2 saszetki musu dla dzieci i jeszcze jakiś batonik