Wpis z mikrobloga

Dzień dobry.

Ostatnio robiłem zakupy do #bushcraft drobnicy na Allegro, a że wypiłem do tego kilka piwek, to mój koszyk został wzbogacony o dwa noże HULTAFORS GK HEAVY DUTY. Jeden z pochwą sobie zostawiam, bo taki chciałem, a drugi bez pochwy leci do #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest to fajny ciężki nóż do domu, lasu, czy na spacer po mieście. Znacie zasady, zielonki nie biorą udziału, losowanie przez mirkorandom dzisiaj o 20.

Zwracam jeszcze raz uwagę, że nóż jest bez pochwy, a jest cholernie ostry, więc jeśli chcecie go zabrać gdzieś ze sobą, to musicie ogarnąć pochwę do niego.

Wysyłka tylko do paczkomatu.
poliszbojfrend - Dzień dobry.

Ostatnio robiłem zakupy do #bushcraft drobnicy na Al...

źródło: comment_1653116508pqTIlQYB33VvfnrSZdPcZF.jpg

Pobierz
  • 48
@satrox: jeśli chodzi o składaki to dużo dobrego słyszałem o RAT-1, sam sobie chciałem kiedyś takiego sprawić.
Z noży o głowni stałej Fallkniven F1 jest super, ale jeśli mam być szczery to o ile nie planujesz rąbać drewna to nawet i zwykła Mora zrobi robotę - wytrzymałe i łatwe do ostrzenia ostrze dzięki szlifowi skandynawskiemu.
Aczkolwiek ekspertem nie jestem, zaraz pewnie ktoś mnie sprostuje xD
Niedługo mam urodziny więc byłby jak znalazł, prawie napewno nie wygram ale i tak biorę udział dla tego dreszczyku emocji, z tego samego powodu kupuje czasami tymbarka