Wpis z mikrobloga

@aleksc: odklejony w #!$%@? ale z szabrownictwem na Ukrainie ma racje,po wojnie tam znowu tony sprzętu będą wystawiane po targowiskach za pare dolców,kto ma wiedzieć ten wie ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lentilek: A to ja nie wiem jak się dogadali z polskim rządem Ukraińcy - czy nam też coś odpala za sprzęt. Tylko tutaj oczywiście jest kwestia tego, że te płatności na wiele lat zostaną rozłożone.
  • Odpowiedz
@aleksc: o Rosjanach neutralnie, ale o Ukraińcach z taką nienawiścią gada. Standardowo powoływanie się na Wołyń, jak by już jego znajomość historii ograniczała się tylko do wydarzeń z Wołynia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@memento_mori: A, rzeczywiście spłacili chyba tam w 70-tych chyba z 700 mln $, ale też podczas wojny wysyłali transporty złota i surowców do USA jako "bezgotówkowa" spłata pomocy. Dziękuję za korektę :)
  • Odpowiedz
@aleksc: Ale z jednej strony ma rację.
Przecież o Ukraińcach nie można teraz złego słowa powiedzieć i jak są konwoje humanitarne i wojskowe to też mogę się założyć, że część z nich jest rozkradana.
  • Odpowiedz
no właśnie, czemu nikt w mediach nie mówi, że ukraińcy torturują jeńców?


@matiimakaka: A dlaczego nie pisze się w podręcznikach historii, że Polacy w Bydgoszczy tuż przed wycofaniem w ramach zwalczania "dywersji" zabili też kilkudziesięciu cywilów niezaangażowanych w walki?

  • Odpowiedz
  • 0
@aleksc dobrze się to ogląda.

Czasem potrafi zauważać fakty. Jak ten pojazd, co wjechał w samochód, który był ukraiński, a nie ruski
  • Odpowiedz
@EvilToy: W sensie myślisz, że całkowicie nie ma takich przypadków? XD
Ciężko powiedzieć jaka jest skala tego, bo obie strony tylko trzaskają propagandą - jak to podczas wojny.
  • Odpowiedz