Wpis z mikrobloga

Odcinek A4, Kostomłoty - Wrocław, to jest podautostrada, to jest zakała wszystkich autostrad, wielkie nieporozumienie po prostu. Sytuacja z dziś: wyjechałem w Kostomłotach w stronę Wrocławia, ujechałem może 2 kilometry, patrzę, wszystko zwalnia, wszyscy awaryjne, korek, jadę 20km/h, nie widać końca, wszyscy się toczą i tak prawie 8 kilometrów, okazało się, że komuś zepsuło się auto, osobówka, po prostu awaria samochodu w trasie, może gumę złapał, nie wiem, a przez to autostrada bez płynności ruchu, to jest coś niedopuszczalnego xD #wroclaw
  • 14
@Ogau nowe plany a4 to jest #!$%@? głupota - tzw a4 bis ma biegnąc wogole innym śladem. Jeszcze ludzie temu przyklaskują. Zobacz na necie jaki jest planowany wariant. Zamiast poszerzyć obecną a4 o pas awaryjny plus pas żeby łącznie były 3 plus awaryjny to ci idioci chcą #!$%@? kasę na nową. Szkoda gadać.
@korni007: a4 bis jest znacznie lepszym rozwiązaniem. Obecna A4 stałaby się częścią obwodnicy Wrocławia i pozwoliła na większy rozwój Wrocławia i okolic na południu i południowym wschodzie. A4bis przejęłaby cały ruch tranzytowy, który jest ogromny, bo składają się na niego samochody jadące na zachód z dosłownie całego południa Polski (gdzie mieszka w sumie około 13 mln ludzi). No i budowa nie zakorkuje na 5 lat A4.
@korni007: No właśnie jedyne głupoty to te które ty #!$%@? kolego. Wytyczenie a4 w innym przebiegu bardziej na południe ma duży sens: podłączy się do niej Świdnicę i strzegom a pośrednio tez Wałbrzych, poza tym przebudowa obecnej a4 to byłaby rzeźnia na lata.