Wpis z mikrobloga

@aleksc: Po co w ogóle siedzisz na grupie „szukam towarzysza podróży” skoro masz problem ze ludzie szukają towarzyszy podróży?

Ogólnie cena jak za 16 dni zagranicą to całkiem spoko, jeśli w cenie jest hotel, przelot i żarcie - jak szukałam domku na Mazurach na 10 dni to takie lepsze kosztowały 5 tys. A do tego jeszcze przejazd, jakieś jedzenie, to wychodzi na to ze bardziej się opłaca pomysł Eugenii :D

A
@aleksc: Ale coś w tym jest też mi było dziwnie jak widzę że kolezanki z Ukrainy siedzą teraz a to w czechach, hiszpanii i portugalii i tajlandii większość się opala na plaży a tymczasem faceci w ich wieku nie mogą przekroczyć granicy pod groźbą więzienia a kto wie czy nie ryzykują życiem tylko dlatego że mają inne organy plciowe, mi by było głupio tak plażować i chyba o to chodziło w
No i co w tym takiego? Myślisz że ukraincy to same bidoki?


@lysyznysy:To w tym takiego, że ktoś kogo nie stać na takie wyjazdy funduje im tutaj socjale, darmowe transporty, damrową sluzbe zdrowia, zwolnienie z PIT + opłaty za wysoką inflacje, znacznie drozsze wynajmy - byc moze nawet przez te ceny meiszkanie z rodzicami, wysoką konkurencje na rynku pracy itd.

ALE CIE DUPA PIECZE


@koba01: ALE GO PIECZE, PRZECIEZ NIKOGO