Wpis z mikrobloga

  • 9
Wielce i gigantycznie dziękuję @Niewiemja @magnes125 za ekspresowe wysłanie paczki z suszkami!

Dzisiaj pakuje całe auto żeby już jutro mieć spokój, więc odebrałem paczkę rozpakowuje a tam co? Gratis!

"Zjeść tylko ostrożnie"
Biorę jedna sztukę. No nic się nie dzieje, przesadzają. Wziąłem 5. Mija 10 minut dalej czuję pieczenie w ustach, błąd nowicjusza jak zawsze xD

Moja Nieżona będzie zachwycona bo kocha wszystko co ostre a akurat zrobiłem zupę która będę mógł jej srogo doprawić.

Dziękuję Mirki moje ()

#domowasuszarnia #suszenie #rekodzielo
bkwas - Wielce i gigantycznie dziękuję @Niewiemja @magnes125 za ekspresowe wysłanie p...

źródło: comment_1652956682u1uDSc6vbdpi7JZTaW5GND.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Niewiemja uuuuu, pomyślę bo to naprawdę niezły pomysł a jej urodziny się zbliżają w sumie :D

Jesteśmy w kontakcie, bo ja na pewno będę od Was też coś jeszcze zamawiać. No i będę polecać dalej :)
  • Odpowiedz
@bkwas: To dawaj znać bo już w sumie niewiele czasu zostało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Troche za późno dodałem to ogłoszenie :D Dostępne tylko do soboty w sumie bo w niedziele je zabieram i będą już w miejscu poniżej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale na jesień będziemy mieli zestawy degustacyjne gdzie będą dostępne do spróbowania wszystkie odmiany jakie mamy tak ze będzie można
Niewiemja - @bkwas: To dawaj znać bo już w sumie niewiele czasu zostało ( ͡° ͜ʖ ͡°) T...

źródło: comment_16529595690m0GpDHHBU0hpdgWf4TR2c.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Niewiemja kurde ale macie rozmach w takim razie, teraz w przerwie przejrzałem wpisy i podziwiam skalę. Dla gościa który miał max przydomowy ogródek a teraz siedzi w mieście to pogrom xD
  • Odpowiedz
@bkwas: Ale ja tez mam tylko przydomowy ogródek, w dodatku nie mój tylko to kawałek ukradzionego i wykarczowanego przeze mnie państwowego terenu z którego w każdej chwili mnie mogą wywalić xD W tym roku dopiero połączyliśmy siły z @magnes125, to pole to jej :D
  • Odpowiedz