Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Wamp0302: ja słyszałem, że niektóre panie (bardzo mało ale się zdarza) lubią takie ciche obczajanie (oczywiście nie perfidne walenie konia na schodach w parku jak wczoraj latało po mirko) bo to taki jednak komplement oraz drobna ekshibicja
@Sebgat: Tak, sekciarze gnębią nas i szufladkują, że jeśli moja partnerka nie chce się obnażać przed wąsatym januszem i chce się po prostu zrelaksować będąc w tym czasie w stroju to jest NIEPOPRAWNA.

Oczywiście sekciarzom przeszkadzają jakieś urojone OPARY z kąpielówek (wg nich odzież w temperaturze 60 stopni zaczyna się rozpuszczać), ale barwiony ciężką chemią ręcznik parujący potem z dupy już jest OK. A między seansami przerwa na papieroska.
@Ogniwo_Paliwowe: Nigdy mi się żaden z powyższych objawów nie zdarzyło i pierwszy raz o tym słyszę xD. No i ogólnie w życiu bym na golasa nie poszedł do sauny siedzieć z innymi z fujarami na wierzchu. Tzn. no ok nie przebywam jakoś dużo w saunach może dlatego wgl się pierwszy raz z tym spotykam że się w saunie siedzi nago xd