Wpis z mikrobloga

Hej hej
Podczytuję od dawna, ale dzisiaj już muszę coś napisać :) Nosi mnie :)
Pomyślałam o takiej opcji:
- wytypowane przez Kaspra i Jaya zostają Karolina (na 100%!) i Wiki (Dominiki nie mogą, Oliwka może mieć parę z Kubą, Laura ma spoko parę)
- pamiętacie, że wygrały dwie osoby, czyli Kasper i Dominika, tak? Dominika więc dostaje nagrodę wyrzucenia jednej z dwóch wybranych dziewczyn i wybiera Wiki, bo Karoli nie wyrzuci
- i o to właśnie ma pretensje Eliza do Jaya, że wybrali jej przyjaciółkę i została wyrzucona.

(Pewnie wybiorą Laurę i Karolę, ale zastanowiło mnie zachowanie Elizy na koniec...)

#hotelparadise
  • 14
@mi_chelle: może tak być, tyle tylko, że JJ honorowo podchodzi do wszystkiego i jak ma przegrywać lub wygrywać to z najlepszymi, szacun dla niego. Zmijka nadal zachłystuje się własnym jadem i nie ma wypracowanych jeszcze wzorców, dzieciak z niej cały czas okrutny wychodzi.
@Rosalinea: No to tym bardziej Jay zagłosował na Karoline + oszukiwała, a Jay taki moralny. Większość tam oszukiwała, a Karolina siedziała pod nosem Klaudii. Eliza też oszukiwała, ale dla niej Jay ma specjalny kodeks moralności.
@mi_chelle: dla mnie nie, Ja szanuję przyjaźnie, związki, małżeństwa, które bez względu na wszystko się wspierają i mogą na siebie liczyć, pod warunkiem oczywiście, że nad błędami się pracuje i wyciąga wnioski. Problem jest jeżeli dochodzi do nadużyć jednej ze stron. W ich wypadku za szybko to stwierdzić, Jak sa ze sobą po programie to może im to zając dużo czasu, może wytrwają.....cholera ich wie.