Wpis z mikrobloga

Czy wersje NS OLED red/blue i white czymś się różnią prócz kolorem?


Nie.

R/B kosztuje 200zł więcej - tylko przez kolorki? xD


@OrzelKaskader: pewnei janusze biznesu wyczaiły, że jest trudniej dostępny i dowalili większą cenę. Od czasów premiery nigzie nie widziałem R/B Oled do zakupu. Tylko białe.
@OrzelKaskader: Szkło na ekran warto założyć, jak wkładasz do docka to może się porysować. Co prawda podobno to poprawili, ale wolę tego nie sprawdzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do wersji R/B vs White to różnica jest tylko w kolorze. Jako dodatek kupiłem sobie drugą parę joyconów (300zł), w kolorze neon red i blue i mam to samo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OrzelKaskader: do oleda chcesz? szkło i etui z gripem mogę Ci polecić jeśli chcesz do oleda
Szkło to:JETech Folia Ochraniacz Ekranu Kompatybilny z Nintendo Switch Lite (OLED Modelu) 7 Cala 2021 Uwolnienie, Szkła Hartowanego Film, 2 Sztuka https://www.amazon.pl/dp/B09GVQ2DWG/ref=cm_sw_r_u_apa_i_31VVC71B5GPZC5PX6JCM?_encoding=UTF8&psc=1

Etui z gripem do lepszego trzymania tutaj zamawiałem i to polecam:
https://skullnco.com/products/neogrip-for-switch-oled-and-regular-model
Polecasz jakieś akcesoria 'must-have' w stylu szkło na ekran itp?


@OrzelKaskader: jedyny must have to szkło na ekran i pokrowiec. Szkło dowolne byle by to było szkło a nie folia.

A z rzeczy nie must have, które polecam to
- gumki na analogi (wygodniejsze niż oryginał i guma z analogów się nie ściera)? Skull co takie ma, są drogie ale miałem różne tanie i tanie były okropne.
- mniejszy dock np
@OrzelKaskader: expension pack daje to samo co zwykły abonament + dostęp do gierek na N64 i mega drive (dopóki płacisz) oraz chyba jakieś pierdoły w niektórych grach nintendo (musisz dogogolać). Ja bym nie brał, chyba, że bardzo ci zależy by ograć gierki z N64
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OrzelKaskader: powiem tak. Mam standard, który będzie mi się kończył i nie wiem czy przedłużę. Nie mam parcia grać na switchu online bo mam masę fajnych gier offline, a same gierki ze starych konsol średnio mnie interesują