Wpis z mikrobloga

@enzojabol @steemm nie oglądałem, ale mam taki podcast o serialach, któremu ufam i podobno to straszny banał, który nic nie wnosi, a wykorzystuje jedynie mnóstwo już wypróbowanych wątków z sci-fi, jak ktoś tęskni bardzo za Grawitacją/Marsjaninem/First Man itp, to z sentymentu może mu się spodobać, poza tym to bardzo wtórny serial

I do tego tak napisane, że można losowo oglądać te odcinki i się wiele nie traci

Prawda to?
@fnk4 trochę wyolbrzymiłem z tym losowo, ale tam dokładnie padł przykład, że komuś się pomyliły odcinki i obejrzał 5 odcinków 1 sezonu i 5 drugiego i w zasadzie mógł oglądać bez dyskomfortu

Po sezonie w Tok FM, dziennikarz i dwójka filmoznawców/scenarzystów sobie dosyć głęboko omawiają seriale i mają więcej do powiedzenia niż "XD"
@Theos: a mi odradzono z jednego powodu

historia przerwana w połowie i rok czekania

potwierdzisz?

@Fearaneruial to jest źle powiedziane, że jest przerwane w połowie, ale rzeczywiście jest przerwane w punkcie kulminacyjnym

Ale to jest zrobione świadomie, coś jak w Lost, tam świat jest tak głęboki i dopracowany, że pierwszy sezon to taki prolog tylko

Na osłodę tego, że na drugi sezon poczekamy długo mogę powiedzieć, że spokojnie można ten serial