Wpis z mikrobloga

@Azazeal: @Tigermass: @poleglem:

No starą rurą z aparatem xD ale jest jeszcze jedna kwestia - aparat jest dość drogi, na razie nie mam hajsu, i tak sobie myślę, że wydam te nie wiem 5tys po to, by mieć normalny zgryz na starość, gdzie zaraz się umrze i tylko kilka lat się nacieszę zębami a taki zgryz jaki mam to mam od urodzenia i tyle już przeżyłam, że nie wiem
@AlienFromWenus: oczywiście że jest sens, wielu moich znajomych dopiero w okolicach 30 zdecydowało sie na aparat bo dopiero teraz ich stać, ja sama swój niedawno zdjęłam. Nieporównywalnie większy komfort i pewność siebie.

I tak na marginesie to nie będzie 5 tysięcy tylko raczej 2-3x tyle. Ja po aparacie robiłam jeszcze bonding. Całość leczenia plus estetyka wyszła mi prawie 20tys więc niestety jest to wydatek, ale jestem tak zadowolona ze nie wahałbym
@AlienFromWenus: sorry ale #!$%@? głupoty xd czy możesz sobie pozwolić na taki wydatek, to sama wiesz najlepiej, ale wg mnie na niektórych rzeczach się nie oszczędza, ani nie szuka sensu ekonomicznego, a co do wieku to połowa z tego co przeżyłaś to było dzieciństwo, prawdziwego życia masz 10-15 lat i pesymistycznie patrząc 3 razy tyle przed sobą