Wpis z mikrobloga

@jedna_odpowiedz: skąd wiadomo, że to ktoś z jego rodziny? dla mnie póki nie zobaczę żadnego wiarygodnego potwierdzenia to wszelkie tego typu info to fejk. a jeśli to się okaże prawdą to to będzie jednocześnie mega #!$%@? i mega smutne :(
  • Odpowiedz
@black-kitsune: ja tę babę widywałam za każdym razem, jak właziłam po odcinkach na Fb. Zawsze pisała tylko o Piotrze i zawsze ludzie ją cisnęli, że jest nim albo jego matką, bo to jest fejk konto z 2 znajomymi. Był jeden odcinek, ten najgorszy dla Piotra, a ta baba tedy zupełnie zniknęła, nie pokazała się (a przynajmniej ja nie widziałam jej), a teraz nagle takie info. No nie jest to jakiś przypadkowy
  • Odpowiedz
@jedna_odpowiedz: @black-kitsune: @jedna_odpowiedz: tak do końca to nie wiadomo czy to prawda ,czytałam też komentarz dziewczyny która napisała że zna osobiście Dorote i że nie jest z Piotrem że już spotyka się z kimś innym ,więc ja narazie nie wierze dopóki nie zobaczę lub sami nie potwierdza bo jeden pisze tak drugi inaczej i nie wiadomo komu wierzyć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@jedna_odpowiedz: @black-kitsune: @agulana: @Jarzyna_pinky: ja z kolei jakiś czas temu widziałam komentarze samej Doroty na tym fanpejdzu, wyśmiewała insynuacje o swojej pracy i jeszcze inne. Plus pojawila się tam też Agnieszka i widać było, że są w dobrej komitywie. Zapowiedziały że po emisji wrzuca coś na swoje instagramy, więc żeby obserwować i czekać. Mam nadzieję, że nie będzie nic o tej ciąży :/
  • Odpowiedz
@jedna_odpowiedz: to jakieś fejk konto, ten ktoś pisał, że zna go osobiście a w innym poście, że wie bo „widziała ich na mieście” xD i 3 miesiąc widoczny już zapewne z dala
  • Odpowiedz
@rysownik: też bym chciała, ale na moje oko była jednak niedostatecznie zaangażowana w tę obronę, za mało miała szczegółów, zlewała niektóre rzeczy, a doczepiała się do takich jakby mniej obraźliwych (?)... Ale może to błędny wniosek. Dowiemy się pewnie za tydzień.
  • Odpowiedz