Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ktoś poleci jakąś szkołę jazdy w Rzeszowie, gdzie dobrze nauczą jeździć i zdać egzamin na kat. A? Najlepiej, gdyby instruktor jechał motocyklem za kursantem. Uczyła się będzie dziewczyna, która coś tam jeździ na 125, ale można powiedzieć, że to nauka od zera.
#motocykle #rzeszow
  • 2
@dam: Robiłem kurs w szkole jazdy na Warszawskiej (bardzo łatwo znajdziesz po wpisaniu w Google). Sporo osób bardzo chwali. Osobiście mam mieszane odczucia (choć bardziej na „tak”, niż na „nie”).

Jeśli chodzi o samą atmosferę i przygotowanie do egzaminu, to OK. Zdajesz na motocyklu na którym robisz kurs, masz godzinkę na placu WORD. Terminy były bardzo fajne (pomijając pogodę).

Brakowało mi tylko przekazania pewnych rzeczy i zachowań, które mogą się przyszłemu
@dam: nie w Rzeszowie ale w Łańcucie jest Auto Fan Bis, Tomek motocyklista dał mi dużo rad które do dziś się przydają. Jeździ samochodem chyba, ale to fajny komfort że jesteś chroniony z tyłu. Jazdy i tak po Rzeszowie, więc z tym nie ma problemu, dziś go nawet widziałem z kursantem