Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
35lvl here. Zdradzę wam pewien sekret. Seks nic nie daje, nie stajecie się bardziej męscy, nie zaczynacie dużo zarabiać, jedyne co czujecie to kilka sekund przyjemności i powrót do rzeczywistości po maratonie, w którym musicie się sporo nagimnastykować. Nie warto dla tego być z kretynką, która cię #!$%@? przez cały dzień i raz na jakiś czas da dupy na uspokojenie. Nie szukajcie sobie dziewczyny na siłę, ponieważ desperację i spermiarstwo widać od razu co odrzuca normalne dziewczyny i traficie tylko na nienormalne laski, które was mentalnie zniszczą. Mogę na palcach jednej ręki policzyć związki znajomych, które działają. Cała reszta to jakieś abominacje skupione tylko na spłacie kredytu i przebywaniu ze sobą z ciągłymi kłótniami i pretensjami. Nie warto się pakować na siłę w związek, który tylko będzie cię drenował emocjonalnie. Życie jest tylko jedno dlatego, zamiast uganiać się za tępymi dzidami skupcie się lepiej na swojej edukacji, żebyście żyli jak najlepiej potraficie na dobrym poziomie, w komforcie psychicznym bez #!$%@? nad głową. A jak kiedyś was przyciśnie to idźcie na #!$%@?, zarabiając normalne pieniądze wydacie dniówkę i zaspokoicie porządnie swoje potrzeby bez miesiąca oczekiwania na łaskawy kolejny raz.

#zwiazki #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6282dceaa9941469909bc710
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 36
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: seks nic nie daje totalnie. Całe życie czujesz się jak gówno bo coś co dla każdego innego człowieka przychodzi naturalnie dla ciebie jest nieosiągalne. Doświadczenie tego daje ogromnego boosta do pewności siebie. Ktoś akceptuje ciebie, twoją twarz, twoje ciało przez co nie czujesz się jak zepsuty egzemplarz. Każdy rówieśnik którego znam ma to za sobą bez zbędnego wysiłku co tylko potęguje moją frustrację i poczucie wykluczenia