Wpis z mikrobloga

@siemando ludzie na wykopie dzielą się na:
-Kot na szelkach - jesteś nienormalna kota na szelkach, weź jeszcze wózek mu kup

- Kot bez szelek- przez takich ludzi jak Ty wymierają niektóre gatunki ptaków bo twój kotek na nie poluje

Co bym nie zrobiła i tak będzie źle, a nie mam zamiaru zamykać kota w mieszkaniu na cały dzień, bo dla mojego kota to jest więzienie. Najlepiej jakbyś zajął się zwierzętami które
@girldoma: ja ze swoimi robię tak, że cały letni sezon są w domu u rodziców, gdzie wychodzą sobie do ogrodu na cały dzień, w nocy do domu, a na sezon zimowy zabieramy ich do siebie do bloku, Myślałem o tym, żeby wychodzić z nimi na smyczy, ale sam nie wiem...
@girldoma: Tak ale trochę się boi wychodzić. Ogólnie widać, że jest ciekawy bo uwielbia siedzieć na balkonie, przy oknie albo z ciekawością wygląda na klatkę schodową ale jak wypadnie z balkonu to leci pod klatkę i siedzi i czeka aż ktoś go wpuści xD Jak wychodzimy na spacer to łązi i zwiedza ale jak jest dużo bodźców to jest taki przerażony xD no i jak już wracamy do domu to #!$%@?