Wpis z mikrobloga

@Tumurochir: Jak dla mnie to hipoteza z 5%, że Korwin specjalnie oscyluje wokół progu ma chyba najwięcej sensu wobec działań Korwina. Hajs z rządu, hajs od frajerów, ktorzy dają się nabrac na "wolnościowe" poglądy ("wolnościowe" bo już dawno takimi nie są odkąd się skleił z narodowcami) i praktycznie brak odpowiedzialnosci za cokolwiek.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Dokładnie tak jest. Gość dobrze wie, ze gdyby miał na cokolwiek wpływ w Polskiej polityce to gowno by zrobił, a tak? Hajs z dotacji z partii, z sejmu, z moskwy… zero odpowiedzialnosci, zero stresów, trzeba tylko od czasu do czasu zrobić jakieś show, żeby o nim nie zapomnieli. Tak się zarabia na naiwniakach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kryspin013: w ogóle pięknie omamili kuców. Mają teraz wystarczająco głosów, żeby ciągnąć państwowy hajs i jednocześnie nie mieć żądnej władzy. I to "antydemokratyczna" partia. Może któryś kuc mi wyjaśni po cholerę oni startują w wyborach? Nawet jak wygrają to nie wprowadzą swojego systemu. Powinni zrobić zamach stanu wg swojej logiki, nie?
  • Odpowiedz
I to "antydemokratyczna" partia. Może któryś kuc mi wyjaśni po cholerę oni startują w wyborach?


@koniecswiatajestbliski: a tu akurat nie widzę sprzeczności. Startują w systemie, który jest dostępny. A potem ewentualnie mogą próbowac go sobie zmienić (ta na pewno). Z resztą się zgadzam.

Powinni zrobić zamach stanu wg swojej logiki, nie?


@koniecswiatajestbliski: No własnie nie :P
  • Odpowiedz
nie rozumiem po co dalej wklejać tego bałwana i jego bandę półgłówków. Ostracyzm lub obojętność to jedyne słuszne wyjścia żeby na zawsze zaszyli się w swoich jamach.


@krabczy: Ponieważ inne bałwany wręcz go reklamują na wykopie jako jedyne rozwiązanie dla kraju i wygląda jakby robili to profesjonalnie. Trzeba prostować te bzdury i pokazywać jakie głupoty wygaduje. Wbrew pozorom dużo młodych osób nie wie co korwin #!$%@? publicznie.
  • Odpowiedz