Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?. Mój kołchoz to stan umysłu. Przed chwilą byłem świadkiem jak pani na oko lat gdzieś 50 musiała się tłumaczyć 20-letniemu Oskarkowi pędzlakowi, bo przedłużyła sobie wczoraj przerwę o kilka minut.
Ja #!$%@? co za żenada xD
A Oskarek taki poważny "kierownik"

#pracbaza ##!$%@? #cringe
  • 141
  • Odpowiedz
@okno2137: takie parę minutek razy cała załoga i nagle robią się większe pieniążki. A jak jeszcze pomnozysz to przez dni,tygodnie miesiące to nagle się okaże że to grube hajsy. Ale przecież młody kierownik to robi bo chce się pokazać a nie wykonywać swoją pracę na którą się zgodził jak podpisał umowę nie?
  • Odpowiedz
@okno2137: zależy od specyfiki pracy , ale ja sam nie wyobrażam nie poinformować kierownika o zmianach w czasie pracy . Umowę podpisałem na 8h dziennie a nie mniej ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
takie parę minutek razy cała załoga i nagle robią się większe pieniążki

Dasz palec to wezmą rękę

nie chcę być adwokatem diabła, ale czy ta pani słynie ze swojej pracowitości i rzetelności?

mowę podpisałem na 8h dziennie a nie mniej ¯(ツ)

jeśli ktoś w #!$%@? wali, to niech się tłumaczy.


@okno2137: ja, pracujący w IT, siedzący na HO, czytający powyższe komentarze
p.....k - > takie parę minutek razy cała załoga i nagle robią się większe pieniążki
...

źródło: comment_1652769780spn3HN9Dcs4trac2IhmAND.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: a może dzień wcześniej przedłużyła sobie o 15 minutek? A dwa dni o 20? Niestety, jak wyrobisz sobie "markę" to potem nawet o 5 będą cię ścigać. Też wiem z doświadczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@thority: tak czy siak wszystko jedno - ja bym nie pracował w miejscu, w którym się trzeba tłumaczyć z kilku minut dłuższej przerwy (nawet jeśli to 15min czy 20) i szczerze współczuję każdemu w takim kołchozie
  • Odpowiedz