Wpis z mikrobloga

@bunnyboy: Fakty są takie, że faceci unikają dawania sobie po mordzie bo boją się konsekwencji a z bicia kobiet konsekwencji nie ma bo ich się nie boją, bo one są słabsze poza tym biją najczęściej właśnie te, które ich kochają aby ich nie podpieprzyły a i tak można powiedzieć, że to ona prowokowała ;)
@Archaniol_Gabriel:

ja się nie przejmuję. wystartowała do mnie sąsiadka z łapami wypychając z windy (bo bez maseczki byłem), to ją wziąłem za szmaty, wystawiłem i pięść jeszcze przystawiłem pod nos. Myślę, że skutecznie i na całe życie oduczyła się agresji do obcych.

Jak to mówią - niektórym nie wytłumaczysz, ale możesz wytresować.
@Opportunist:

mężczyzny nikt nie tknie bo zaraz donos na policję za pobicie i sprawa w sądzie


Dokładnie, faceci nietykalni i nieśmiertelni, skąd takie dane posiadasz? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Co z przemocą kobiet wobec mężczyzn? Przecież wtedy też siedzą cicho bo kobieta, problem nie istnieje nie?
@lemek123: Na to trzeba mieć dowody, jak nie ma spermy faceta w kobiecie to nikt jej nie uwierzy. Poza tym musi mieć rany, siniaki itd na słowo nikt nic nie zrobi. A w polskim prawie gwałt zawsze = brutalny gwałt z przemocą. Najlepiej jakby ofiara została pobita i zostawiona zakrwawiona gdzieś na śmietniku wtedy policja ruszy dupę, ale czy znajdzie tego kto jej to zrobił? Może po 3 latach. Ogólnie policjanci
@lemek123:

Jak się zemścić? za dużo wykopu, nie da się tak po prostu zgłosić gwałtu. No i nie potrafię wyobrazić sobie prokuratora, który by to łyknął, patrząc na zdjęcie mojej żony i starej sąsiadki. W dodatku żona nimfomanka, nie wyrabiam w domu, to jeszcze miałbym po windach szaleć?? xd

Podsumowując: nie mówi dzień dobry, nie pyskuje, tylko bokiem korytarza cichutko przemyka, #!$%@? prądem nie będzie konieczne.