Wpis z mikrobloga

oceniam to co widzę na zdjęciu


@ZmiksowanaFretka: Czyli tak jak myślałem. Nie masz pojęcia o tym o czym próbujesz się wypowiadać. Jakbyś znał przepisy to byś znał rozporządzenia które jasno mówią jak ma wyglądać oznakowanie i gdzie ma być. Znaki C-13 - C-16 sytuuje się na początku drogi i na końcu drogi na skrzyżowaniach. Nie ma obowiązku ich repetowania poza określonymi sytuacjami.

Znaki w tej sytuacji mogły by być za samochodem
@ZmiksowanaFretka: Pedalarzom zrobić i najlepszą infrastrukturę to dalej będą szukali dziury w całym, że "chlip chlip ale nie muszę, chlip chlip to kostka brukowa, chlip chlip skąd mogłem wiedzieć". Narzekacie na stare baby chodzące po ścieżkach, że czemu jak mają cały chodnik a wy prezentujecie to samo. Nasrać wam infrastrutury, znaków i przepisów to dalej jeden z drugim cymbał będzie święcie przekonany, że on nie ma żadnych obowiązków xD. Typowe Seby
@ZmiksowanaFretka: niekorzystanie z głównych ulic oznaką strachu, jprdl xD jeszcze powiedz, że ci ze zdjęcia nie mieli innej drogi, żeby dojechać tam gdzie chcą dojechać i mamy bingo #!$%@? pedalarza xD

ja nie jeżdżę głównymi ulicami, bo się boję, tylko dlatego, że:

1. przeszkadzam innym, a inni przeszkadzają mi
2. nie ma żadnej przyjemności z jazdy między spalinami i w korku

a jak muszę przejechać przez miasto, żeby wydostać sie na
Nie będę cię uczył przepisów tylko policjant jeśli będziesz je łamał. Jeśli CPR jest wyznaczony wyznaczona dla kierunku w którym rowerzyści się poruszają lub zamierzają skręcić, rowerzysta ma obowiązek korzystania z takiego CPR'a


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: no problem w tym, że CPR nigdy tak nie wygląda xD
@ZmiksowanaFretka: ty się dobrze czujesz? xd KAŻDY ma obowiązek zachowywać się jak ja - jak jest droga dla rowerów to masz prawny obowiązek nią jechać. Jak jej nie ma to masz prawny obowiązek poruszać się jezdnią możliwie najbliżej prawej krawędzi jezdni. Co masz na myśli mowiac ze nie każdy ma obowiązek się tak zachowywać - ze masz 10 lat i zerową znajomość przepisow czy jesteś posłem z immunitetem i nie obowiązują
jak jest droga dla rowerów to masz prawny obowiązek nią jechać


@pablooooo: tylko w określonych przypadkach

masz prawny obowiązek poruszać się jezdnią możliwie najbliżej prawej krawędzi jezdni


Nie podczas wykonywania manewrów drogowych.

Jak widzisz w twoich tekstach brakuje wielu szczegółów, jest za to wiele nieścisłości ¯\_(ツ)_/¯
@Cygan_Wojtus: wkleję jeszcze raz, bo zła osobę zawołało xD

zdecydujecie się. Albo jest korek i rowerzyści nic nie utrudniają, albo robiący zdjęcie się wlecze i blokuje pas.

To jest tworzynie własnej rzeczywistości. "telefon tylko na 10 sekund" spoko, ale jak rowerzysta przejedzie 200 metrów poza jakąś nieosiągalna sciezka nie utrudniając nikomu to jest juz źle xDD