Wpis z mikrobloga

@wojciech-wwww: niby tak, ale z tych zeznań, to tam było, że Misiek pożyczał klubowi pieniądze, zarobione legalnie na swojej siłowni, teraz bezie lipa z pieniędzmi, bo już nie będzie kasy za prawa od canal+, a to czy będzie to 1 liga, czy może 4, a nawet może być B klasa, na prawach się nie zarobi
@dominik-ortyl: @JustKebab: wszyscy wiemy jak to było z nimi, zadłużali, ale klub istniał i działał i grał w ekstraklasie, teraz nie wiem czy to jest klub czy rodzinny folwark, który na pewno nie zagra w ekstraklasie w przyszłym sezonie, coś za coś, wolałbym serio bandyterkę, co idzie się z nimi dogadać niż ludzi co o prowadzeniu klubu mają 0 pojęcia
@dominik-ortyl: sharksi, byli są i będą, bo to nie tylko misiek tylko kilkaset osób, zajmujących się różnymi rzeczami, czasami legalnymi inaczej, tak hard reset start od b klasy, czy nie wiem, może od 4 ligi, bardzo dużo się musi zmienić w tym klubie, ja od wczoraj załamka totalna, wszystko bez sensu, wszystko w tym klubie jest do wymiany
@JustKebab: przecież ziomeczku nie jestem jednym z nich, ale jak byli oni były puchary, ekstraklasa, teraz to nie wiem czy klub właśnie nie idzie do rozwiązania, umowa z Orlenem wygasa przy końcu tego sezonu
@nightrain: Zdajesz sobie sprawę, że Wisła za Sharksów wchodziła na prosta drogę do upadłości? Jak myślisz dlaczego chcieli sprzedać słupowi klub? Podpowiem Ci: TS ma takie duże pole warte na tamten czas 120 mln złotych. Jeżeli Sharksi byliby w tym klubie cały czas klub prędzej czy później zostałby rozwiązany. Zostali pogonieni w ostatnim momencie. Jeżeli Wisła by spadła w zeszłym sezonie czy dwa lata temu klub przestałby istnieć na mapie Polski