Wpis z mikrobloga

@Bonkojad i dobrze xD ja nie potrafię jeździć z nawigacją od Apple bo dziwnie zmienia perspektywę (próbowałem 4 aplikacji i z Apple najgorsza)

Hotspot jest dziwny. Jak postawisz od razu musisz podaczyc bo jak poczekasz minutę to się wyłączy (może naprawili tak było z iPhone 8 lub X)
@GnijacyNissan gęsty na Huaweiu są dużo wygodniejsze. Przez gesty oddałem iPhona 13 do sklepu bo nie mogłem znieść że nie da się zrobić gestu cofania od prawej krawędzi.

nie mogę pojąć dlaczego nie zrobią normalnych gestów lub chociaż niech dadzą wybór od której strony się robi gest cofania.

Tak wiem że na logikę jest dobrze ale od strony wygodny gęsty na iPhonie są najgorsze na rynku.

@unitr-A może jak posiadasz się z
@open_or_die: Rozumiem że do wszysktich producentów TV i wszelakich odtwarzaczy też masz pretensje, że nie da się ustawić przycisku przewijania do przodu żeby przewijał do tyłu? Przecież to jakaś abstrakcja przesuwać w lewo ekran żeby cofnąć w regionie w którym czyta się od lewej do prawej(może w Izraelu się da?) i dla jednego wykopka raczej nikt tego raczej nie wprowadzi.
@open_or_die: nie "z której strony" tylko "w którym kierunku" jak już, bo chyba nie rozumiesz jakie jest założenie tego gestu. O ile jeszcze przewijanie tekstu góra/dół i jego wątpliwą logikę na trackpadzie jestem w stanie zrozumieć (sam to zawsze odwracam w macOSie, bo to ma sens tylko na ekranach dotykowych i nie wiem czemu Apple zrobiło tak domyślnie na macach). Na iOSie ten gest to jest przesunięcie ekranu na poprzedni i
Jak jest na M1 a wcześniej miałeś laptopa na windzie to obsrasz gacie jak zobaczysz jak to #!$%@?. Daje na to gwarancje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@unitr-A: potwierdzam, porównywać laptopy z windowsem do M-jedynek od Appla, nawet tego podstawowego Aira 8GB, którego używam na co dzień, to jak porównywać Green Hills do porządnej herbaty.
@burnthefires z której strony, a nie w którym kierunku.

Będę trwał przy moim zdaniu, wygoda jest ważniejsza niż "logika" i ładna animacja.

Co z tego że gest jest zrobiony od lewej do prawej jak z niego nie korzystam bo po prostu nie dostaje do lewej krawędzi?

To jest wręcz niesamowite że mogę wygodnie korzystać z 6.7" Androida jedną dłonią, a przy iPhonie problem zaczyna się już przy 6".