Wpis z mikrobloga

szajomi, srajomi. Wkurzyli ostatnio swoim durnym procesem odblokowania bootloadera. Trzeba podpiąć telefon do konta xiaomi i programem od xiaomi odblokować bootloader. Dodatkową atrakcją jest tydzień czekania żeby można odblokować. Ostatnio jednak chyba serwery xiaomi się zesrały i po odczekaniu siedmiu dni można zobaczyć jedynie środkowy palec. Dostajemy komunikat "Please rebind and try again"
Niektórzy mają szczęście tworząc konto na region USA, inni mniej i po utworzeniu nowego konta muszą czekać znowu siedem dni. Support odpisuje "my tym procesem się nie zajmujemy, zapytajcie na forum". Fuck

https://forum.xda-developers.com/f/xiaomi-mi-mix-3-5g-questions-answers.11127/

#telefony #smartfon #xiaomi #miui #miuipolska
  • 3
  • Odpowiedz
@pablo_see: ten durny proces odblokowania, to zabezpieczenie przed tym, zebys po kupnie telefonu nie dostal softu z buk wie czym w buk wie jakim jezyku.

W dodatku jak juz sobie ten BL odblokujesz i wgrasz cokolwiek, to nie tracisz gwarancji.

Wiec nie ma co narzekac, bo to uklon w strone klienta i rownie dobrze mogliby to zablokowac i nara.

A to ze xiaomi ma powazne problemy z doslownie wszystkim, to juz
  • Odpowiedz
Wiec nie ma co narzekac,


@PurpleHaze: No jakby działał ten proces na tą chwilę to bym nie narzekał. W przeszłości cztery telefony odblokowałem i było ok. Wiem czemu to służy.
Czekałem sobie grzecznie tydzień a tu jeb i wzięło się i zepsuło. Takie moje #zalesie
  • Odpowiedz