Wpis z mikrobloga

@Tryggvason Tak druga jest z bardziej wysunięta na takiej palecie ale jestem #!$%@? i brakuje mi odwagi, my również wynajelismy autko nie wyobrażam sobie bez auta jezdzenia tutah.
@bastianbastiante Płaciłem revoltem 250 euro bodajże za calosc 12-17.05 auto bylo na lotnisku podstawione seat Arona 2022 rocznik bardzo wygodne i ekonomicznej wszystko co trzeba to ma nawigacje android auto, automat spalanie 6l
I nic więcej narazie mi nie pociągnęło z karty
@aleksc tak w moiej miejscowości głównie Niemcy lecz byliśmy na Malaguf to tam juz z Uk sporo, Hiszpanów i młodych Niemców,Polek jak na lekarstwo bardzo mało.
@xzesimir_zebski Nie ma zadnych maseczek ale Brytole robią taki chlew ze to w głowie sie nie mieści niszczą wszystko na swojej drodze, żygają, mordę drą , W klubach pełno prostytutek a na ulicach murzyni sprzedający narkotyki.
@Fixusa: Dlaczego faceci nienawidzą matek swoich żon? Przecież jakby ona nie urodziła ich żony to by nie była ich żoną. W ogóle nie rozumiem męskiej zazdrości, rywalizacji i nienawiści o inną kobietę. Jakby kobieta była ich własnością. Kobiety jakoś nie nienawidzą swoich teściów i nie obrażają ich w memach czy nie naśmiewają się z nich a mogłyby robić to samo.