Wpis z mikrobloga

@Panczenisci: Ostatnio, jak sprawdzałem, to nie mieszkamy w Pakistanie, tylko w kraju leżącym w samym sercu Europy, należącym do wspólnoty krajów europejskich, pretendującym do miana państwa nowoczesnego, otwartego i wysoko rozwiniętego, ale może coś się zmieniło w tej kwestii, nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@EvilToy: Katolska prowokacja? Masa świąt matki boskiej, o których nawet sami wierzący nie wiedzą. Mało? Chyba obecnie to już każde święto państwowe musi mieć również wymiar religijny. Przypadek? Nie.
  • Odpowiedz
@EvilToy: Po co komuś jakieś parady drag queen? O co w ogóle z tym chodzi? Co mają wspólnego ludzie, którzy są homoseksualistami, czy nie wiem, czują potrzebę zmiany płci (i nie jest to zależne od nich, tylko chcą sobie w spokoju żyć normalnie) z jakimiś typami, którzy malują sobie mega mocne makijaże, dziwne, mega krzykliwe ubrania i robią jakieś przedstawienia? To ma cokolwiek wspólnego z jakąś walką o tolerancję? Szczerze zastanawiam
  • Odpowiedz
  • 7
@WarszawskiSloik wiesz że homoseksualizm to też KIEDYŚ była choroba psychiczna i leczono ją prądem?

Rozumiem że jesteś osobą która sprzeciwia się rozwojowi nauki i najlepiej aby medycyna i psychologia zatrzymały się na XIX wieku?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Panczenisci:

niech spróbują powtórzyć tylko w islamabadzie podczas ramadanu ( ͡º ͜ʖ͡º)

1. bycie trans jest legalne w Pakistanie
2. porównujesz jakieś święto, o którym mało kto słyszał, do ramadanu xD
Spróbuj innego fikołka
  • Odpowiedz
@Tymajster: Po dyskusji nt. statystyk dotyczących seminariów grup tradycji katolickiej wyrobiłem sobie żelazną zasadę: jeżeli podaję konkretne statystyki i naukową literaturę a w zamian lecą kłamstwa/wykręcanie się/ad personam, to od razu leci czarnolist i koniec dyskusji.
  • Odpowiedz
To co jest zaburzeniem tożsamości, a co nie, zostaw ludziom mądrzejszym od siebie


@EvilToy: Każdy ma prawo tworzyć swój światopogląd. Psychologowie i naukowcy to tylko narzędzia społeczne, i nie powinni być traktowani jak bożki czy wyrocznie.
  • Odpowiedz