Wpis z mikrobloga

@Aguirre_gniew_brzozy: W sumie nigdy mi się nie zdarzyła iskra i nie wiem czy to jakieś urban legends, ale mam właśnie taki zwyczaj, że zawsze odruchowo dotykam śrubokrętem kaloryfera xD

Ostrożności nigdy za wiele, szczególnie jak się ma koty, które potrafią kopać jak powalone xD
@Kempes: to ja się teraz pochwalę. Zaktualizował mi się system do 11 i przestały mi działać słuchawki. Sprawdzam kable, czy dobrze podłączone, potem sterowniki, potem google i poradniki jak pozmieniać rejestry itd. Walczę dwa dni i nic. Ostatnia deska ratunku to cofnięcie aktualizacji, ale przed tym postanawiam jeszcze raz wszystko sprawdzić. Sprawdzam kable od słuchawek (znowu!) i ... odwrotnie podłączone...(°°
@Kempes: Jak tak w wieku 13 lat procesor czyściłem. Wyjąłem chip procesora, przeczyściłem, i przyczepiłem spowrotem. Komp już nie działał. Tragedia to była, bo nie wiedziałem że po wyjęciu procesora trzeba nałożyć świeżą pastę przewodzącą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kempes: dobrze, że nie widziałem tego mema 3h temu.
Rozkręcenie całego pc, odkurzanie, przepinanie dysków i przeciąganie większości kabli w inny sposób. 2 godziny dłubania.
Finalnie po odpaleniu nie ruszył tylko 1 wentylator :D