Wpis z mikrobloga

@mleko23: ale co ty chcesz? Prawdę powiedział, przez elektroniczna bankowość wszystkie transakcje są kontrolowane i mati co w banku pracuje może sobie oglądać co, kiedy, gdzie i za ile kupujesz. Zero prywatności. Nazywaj mnie Januszem jak chcesz ale tez mi się to nie podoba nic a nic
  • Odpowiedz
@wonsz337: Moi dziadkowie mają po 75 lat i dziadek pyka na konsolach, platynuje gierki na playstation, oglądają netfliksa i inne strimingi, mają konta na instagramie, Facebooku i umieją z nich korzystać, sami ogarnęli sobie paczkomaty, a piszemy i dzwonimy do siebie przed Telegram ( ͡° ͜ʖ ͡°). Takich rzeczy jest więcej, ale w życiu nie powiedziałbym, że są w tym wieku. To kwestia chęci i korzystania (ćwiczenia)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 65
przez elektroniczna bankowość wszystkie transakcje są kontrolowane i mati co w banku pracuje może sobie oglądać co, kiedy, gdzie i za ile kupujesz. Zero prywatności.

@nafukanyXD: Jak niby mati z banku może sprawdzić CO kupiłeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pracowałem w it, pracowałem z security i zawsze mnie rozwala ta "prywatność" o którą wszyscy się martwią w momencie kiedy noszą przy sobie zarejestrowany sim/telefon z lokalizacja via
  • Odpowiedz
ale co ty chcesz? Prawdę powiedział, przez elektroniczna bankowość wszystkie transakcje są kontrolowane i mati co w banku pracuje może sobie oglądać co, kiedy, gdzie i za ile kupujesz. Zero prywatności. Nazywaj mnie Januszem jak chcesz ale tez mi się to nie podoba nic a nic


@nafukanyXD O nie! Bo na pewno kogoś obchodzi co kupujesz XD

Ok, w razie problemów prokuratura zobaczy twoje transakcje - i będą tam kartofle i Żubr
  • Odpowiedz
@repostuje: Gotówki w skarpecie nikt Ci nie zablokuje, a pieniądze na koncie można przyblokować w sekundę. Różowej przedawnił się dowód osobisty o miesiąc i cyk, blokada na wszystkie środki.
  • Odpowiedz