Wpis z mikrobloga

@xandra: Prawda. Sam jestem pod wrażeniem 4klanga (tak samo jak 64klanga), bo sam teraz robię research na temat syntezy audio, żeby zrobić coś w ten deseń (żeby nie używać słowa, "podobnego", bo to jednak inna skala wydajności) dla DSP Atari Jaguara. Maszyna ma już prawie 30 lat na karku, a nikt nie zrobił na nią porządnego syntezatora, mimo że ma dedykowany procesor do tego.
@laoong: Niby są jakieś edytory do udawania SIDa, ale nie wiem czy z syntezą opartą o sample, jak THX na Amigę, czy generowane w czasie rzeczywistym jak np w Music Line Editorze także na Amigę.
@xandra: Ja wiem o Removers's MOD Player i o U-235 sound engine
Ale to wszystko są playery modów na samplach. Tam nie ma syntezy.
Jedyną prawdziwą syntezę na Jaguarze jaką słyszałem jest w f.act.s (ale nie jest to cutting edge)
laoong - @xandra: Ja wiem o Removers's MOD Player i o U-235 sound engine
Ale to wszy...
@xandra: Masz talent :)

Mnie cieszy, co utalentowani ludzie potrafią robić na softwarze, który się napisze. Daje motywację do pracy.
Np dodałem niedawno wsparcie dla Atari Lynxa do Furnace'a (ma być w wersji 0.6 ale trochę się ślamazarzy) i super rzeczy już ludzie robią ot tak na wersji developerskiej. Często nawet nie wiedziałem, że Lynx potrafi tak grać. Np taki coverek
laoong - @xandra: Masz talent :)

Mnie cieszy, co utalentowani ludzie potrafią robi...