Wpis z mikrobloga

@jogurcik666: a co tu jest wysokokalorycznego i nisko wartościowego? Po pierwsze to mięso zazwyczaj jest stosunkowo zdrowe przemielone wołowe albo zwyczajne z kurczaka, warzywa są, tortilla jest tylko i wyłącznie z mąki pszennej więc jedynym faktycznie niezdrowym elementem są sosy
Po drugie ceny kebsów tak #!$%@?ło że masakra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
są to tak zwane prawidłowe wzorce żywienia zaszczepiane dziecku przez rodziców (a zwłaszcza ojca knura)

SYNEK JEDZ DUŻO BĘDZIESZ SILNY, CHŁOP MUSI DOBRZE PODJEŚĆ


@troglodyta_erudyta: @m_ney: czy wy i plusujący się serio #!$%@?ście do normalnej prostej rodziny co spędza razem czas? imho bardoz fajny klimat mieć 7 lata i tata wziął mnie na takiego wielkiego kebaba co ledwo zjadłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@geuze:

Włosi - biedakuchnia


Weź facet się nie kompromituj. Włoska kuchnia jest zdrowa i smaczna. Jak każdy kraj mają też swoje fast foody czy kebaby. Jednak sama kuchnia śródziemnomorska jest jedną z najzdrowszych na świecie. Nawet pizze tam są o wiele mniej kaloryczne niż nasze, na lepszym cieście.
Włosi żyją długo, nie mają wielkich problemów z otyłością. Jedzą stosunkowo mało, piją czerwone wino które faktem wydłuża życie. Gotują często w domu.
Pompejusz - @geuze: 
Włosi - biedakuchnia

Weź facet się nie kompromituj. Włoska kuch...

źródło: comment_1652445478utCCMRcESBBmFVyML4yKfS.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pompejusz: ale ja nie napisałem, że jest niezdrowa, tylko biedna xD No i jednak dosyć tłusta. Podobnie kuchnia francuska. To co dziś jest przysmakiem, często było pożywieniem biedoty.

Co do otyłości racja.