Wpis z mikrobloga

Wątek o zabiciu cywili w plecy przez rosyjskich żołnierzy.

Na chrome można włączyć automatyczne tłumaczenie.

https://tinyurl.com/2f53cb23

Napewno duża część to ruskie boty z FSB. Ale cześć pewnie to też normalni ruscy.

Odpowiedź jednego ruska na mój post o tej zbrodni.

"Wspieranie wojny z wygodnej kanapy jest łatwe."

Otóż wspieram wojnę uczestnicząc w zbiórce pieniędzy na potrzeby wojska rosyjskiego.

"Kilka milionów Ukraińców zostało zmuszonych do opuszczenia swoich domów."

Gówno mnie to obchodzi. Szczerze i szczerze.

żal mi głodujących ludzi w Afryce czy gdziekolwiek indziej, żal mi ludzi cierpiących na nieuleczalne choroby od urodzenia, żal mi ludzi „którzy nie pasowali na rynek”, ALE, nie żal mi tubylców na Ukrainie, bo oni sami lub ci, którzy są za nimi, pozwalali na to wszystko, przymykając oczy na to, co dzieje się w ich kraju.

Inne posty

Otóż to. Równie dobrze może to być prowokacja Sił Zbrojnych Ukrainy. Jak dotąd nie ma dowodów na to, że są to rosyjscy bojownicy. Formularz wcale nie jest wskaźnikiem. Pozostaje tylko ustalić tożsamość.

Skąd wiesz, że to nie jest produkcja… W końcu została wydana właśnie teraz. Nadal nie jest jasne, dlaczego szabrownicy nie nosili kominiarek. Dlaczego jedna z trójki nie jest ubrana zgodnie z statutem (garnitur horka, oliwkowy kamuflaż) nie ma takiego munduru w armii rosyjskiej, jest to generalnie cywilne... A druga w ogóle rozebrana.. podczas gęstych starć... Znów, tak jak po turnie, praktycznie z bliskiej odległości, spokojny jeszcze wstał i poszedł się zabandażować. 5 45!.. Kolejka! ...
Dlaczego jeden z wojowników przyjechał na skuterze? ))))

Nie przeszkadzają mi różne opinie... ale kiedy wyjdzie historia z CNN... przepraszam, jestem stronniczy. Po prostu nie mogę uwierzyć, że miliardy dolarów przeznaczone na przeciwdziałanie rosyjskiej propagandzie przyczynią się do stworzenia uczciwego, obiektywnego obrazu.

Na zrzutach ekranu z CNN widać, że żółty samochód pojawia się i znika, chociaż powinien być widoczny na wszystkich kamerach z pierwszego zrzutu ekranu. Ale wszystko układa się na swoim miejscu, bo na drugim zrzucie ekranu widać, że gdy jest żółty samochód, to data na aparacie to 18 marca, chociaż wydarzenie miało miejsce 16 marca. Więc to wszystko jest zainscenizowane, z wyjątkiem faktu zabijania ludzi :(


#ukraina #wojna #rosja