Wpis z mikrobloga

Jeśli komuś tęskni się do czasów hirosów 3 to serdecznie polecam Songs of Conquest które niedawno przeszło do early access. Do pełnego wydania jeszcze daleko ale obecnie nie zauważyłem żadnych błędów po ~5H rozgrywki, już teraz zamiata każdy HoMM wydany przez Ubisoft a nawet ośmielił bym się powiedzieć że przebija trójkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już jest kampania, obecnie 4 grywalne frakcje, jest hot seat, jest edytor map, będą mody, nie ma DRM. Czego chcieć więcej?

Steam: https://store.steampowered.com/app/867210/Songs_of_Conquest/
GOG: https://www.gog.com/pl/game/songs_of_conquest

#gry #pcmasterrace #setam #gog #heroes3 #heroesofmightandmagic
L3gion - Jeśli komuś tęskni się do czasów hirosów 3 to serdecznie polecam Songs of Co...

źródło: comment_1652370530kiheg1vrAlAIbkjzKdynZs.jpg

Pobierz
  • 12
Jak ktoś chętny to mogę podesłać wersję GOG, potraktujcie to jako demo bo brak aktualizacji prędzej czy później zmusi was do zakupu ( )
4 grywalne frakcje i przebija H3? XD bedac w early access? Czyzbysmy mieli przed soba najlepsza gre komputerowa w historii? XD


@peszmerd: Daj więcej XD ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miasta to nie wszystko, to chyba logiczne że obecnie skupiają się na rdzeniu rozgrywki a nie #!$%@? miliona frakcji. 4 zbalansowane i dopracowane frakcje w zupełności wystarczą w early access. Sama mechanika to H3 na sterydach.
Nie rozumiem czemu w dzisiejszych czasach taką popularnością cieszy się możliwość wzięcia udziału w płatnych testach


@Desolator: A ja nie rozumiem co w tym złego. Chcesz zagrać już teraz a nie za rok / dwa / trzy to za mniejszą kwotę możesz to zrobić już teraz. A jak nie to jest 10 innych sposobów aby dostać darmowy klucz ¯\_(ツ)_/¯
Czym się wyróżnia w porównaniu do h3?


@NPC_358034:
1. System rozwoju miasta. Zdecydowanie dużo bardziej taktyczny niż w HOMM, chociażby ze względu na możliwość wybudowania kilku identycznych budynków w tej samej osadzie. Czasem trzeba wybrać między X a Y bo nie wszystko się zmieści.
2. Rozwiązania podczas walki (esencja, wzniesienia, kusznicy muszą przeładować po strzale itd). Nie możesz sobie od tak spamować czarami albo tworzyć morderczych stacków jednostek.
3. Prosty system
@L3gion: ja się jarałem ostro i tak się złożyło, że zanim przekroczyłem to zrobiłem refund. Nie dlatego, że mi się gra nie podobała, wręcz przeciwnie, ale poczytałem recenzje negatywne na steamie i doszedłem do wniosku, że jednak poczekam na gotowy produkt.
Tak czy inaczej zapowiada się sztos