Wpis z mikrobloga

Na Steamie Hitman 3 za 112 cebulionów, w końcu cena, którą jeszcze można rozważyć. Warto? Przy poprzednich dwóch świetnie się bawiłem i zrobiłem 100% achievementów. Coś wiadomo, czy będą w przyszłości jakieś nowe mapy?
#hitman
  • 8
@Hardporecorn: pamiętaj, że tam tylko online. I ja bym czekała na większą przecenę - masz zapewne w co grać, a pamiętaj że mieli cię jako klienta w dupie sprzedając się na czasową wyłączność epig store.
@Jcdx: Wiem, i tylko dlatego tak naprawdę nie kupiłem na premierę. Gdyby premiera na Epica i Steama była w tym samym momencie, zapłaciłbym pełną cenę. Grać mam w co, ale trochę mnie korci, ostatnia gra na mojej wish liście, którą chcę koniecznie ograć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cebula we mnie silna, bo normalnie bym tyle był zdolny zapłacić za grę, ale boję się, że będą jeszcze raz
@Jcdx: Akurat brak singla offline mocno mi nie będzie przeszkadzał (raczej), bo mam stabilne łącze w tym momencie. Jak pisałem, gdyby nie ich chore praktyki to bym im już dawno zapłacił całą kwotę, a dzięki nim zastanawiam się czy -55% to wystarczająco...
@assurin: Nie chce mi się opłacać abonamentu, bo zanim zrobię tam wszystko, co chcę to sporo czasu minie. Gra na pewno mi się akurat spodoba, bo 1 i 2 były mega. Zastanawiam się jedynie nad kupnem teraz, czy czekaniem.
@Hardporecorn: 112 zł to już nie tak źle, ale zawsze możesz poczekać na większe promocje. Ja kupiłem za ok. 140, ale bez deluxe i 7 sins. Nie przepadam za eskalacjami i w sumie tylko to mi blokuje 100% ukończenia.

Miał być jakiś nowy tryb i własna kryjówka, ale to chyba gdzieś w wakacje