Wpis z mikrobloga

Jaki znacie fake newsy na temat wojny


@crest:
- Rosjanie nie rozpoczęli barbarzyńskiej inwazji na wolną i niepodległa Ukrainę, prowadzą tylko specjalną operację militarną

- zbrodnie wojenne popełnione w Buczy to ukraińska inscenizacja

- Rosjanie "wyzwalają" Mariupol

- wojska rosyjskie prowadzą chirurgiczny i precyzyjny ostrzał tylko i wyłącznie celów wojskowych

- xpecjalna operacja wojskowa na Ukrainie idzie zgodnie z planem

- krążownik rakietowy Moskwa zatonął w wyniku sztormu, w czasie holowania
@crest:

czyli mam cos szukać


Dokładnie tak.

A co myślałeś, że mam to zapisane na dysku bo jakis random bedzie chciał czy, że bede szukać?

Chcesz to poszukaj, nie to lec dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tu jest beka z konfy od 2 miesięcy, posłowie im sie nawet wykruszaja ¯\_(ツ)_/¯
@DanyDwaBanany bo tak to nie działa, że rzucisz sobie gównem w kogoś, a potem napiszesz żeby sobie szukał w internecie, bo to jest prawda, ale nie potrafisz tego udowodnić XDDDDDDDDD
Ile Ty masz 14 lat? Dobra kasuje twój kłamliwy komentarz. Znajdziesz źródełko i podeślesz linka to inaczej pogadamy.
@crest:

Dzieciaku, 11s w google.

Zauważyliście, że domy są niemal nietknięte (pewno nie...)? A pomyśleliście, dlaczego chowa się ludzi w masowych grobach - a nie chowają ich krewni (w Buczy żyło 36 tys.)? I czemu krewni nie usunęli tych ciał z ulicy? Patrzcie i myślcie! To nie boli – napisał Korwin na Twitterze.


Link

Pewnie kolejne 20s i znajdziesz to na tweeterze, leniuszku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DanyDwaBanany dziecko drogie serio nie wiesz na czym polega udowadnianie swoich racji?
Z całą pewnością nie na tym, że rzucisz gównem i powiesz, żeby ktoś sobie teraz to znalazł na internecie.

Jakbyś był trochę bardziej inteligentny, to zamiast się kłócić, to byś podał te linki. Dłużej zajęło ci komentowanie.
Czyli miałem rację i kłamałeś, bo w cale nie napisał- cytuję:"niosą pomoc humanitarną"
Czyli w znalezisku o fejkach sam sobie napisałeś fejka XDDDDDD
@crest:

udowadnianie swoich racji?


Ale ja tu nie jestem dla jakiegoś udowadniania ci swoich racji.

zamiast się kłócić

Nikt tu sie z tobą nie kluci bo jie ma o co ¯\(ツ)_/¯

Wrzuciłem ci pierwszy lepszy link z cytatem z jkm jak chciałeś. Chcesz więcej to sobie poszukaj.

Ty myślisz, ze ktos tu będzie tracił czas żeby cie przekonać ze Ziemia jest okrągła?
Chcesz to wierz, ze jest plaska, to twoja
@DanyDwaBanany ale jedynie co udowodniłeś to to, że kłamiesz i powielasz fejki, a poproszony grzecznie o linka bełkoczesz coś i się mieszasz, po czym wklejasz zupełnie coś innego.
"Klucic" to by wiele wyjaśniało dlaczego traciłeś czas na coś zamiast w 20 sekund wkleić linka, który nawet nie odnosił się do twojej wypowiedzi Xdddd Dobra, musisz trollować.
@crest Przecież Ci dobrze napisał, ktokolwiek broni cymbała powielającego ruską propagandę pod swoim własnym nazwiskiem jest jeszcze głupszym od niego i nie warto nawet marnować na niego czasu w innym celu, niż żeby się pośmiać ¯_(ツ)_/¯