Wpis z mikrobloga

@Godziu73: wystarczy mi jeden.

Poza tym to wszystko co chociażby gada ten typ wyżej to tylko niepotwierdzone informacje.

Aczkolwiek czytałem tu już też absurdalne brednie w stylu, że skorzystanie z wakacji przekreśla wzięcie kredytu do... końca życia. XD
Opinie rabinów są podzielone czy bank sobie odnotuje w BIK, że tak zrobiłeś czy nie. Na razie widziałem tylko komentarze osób, którzy piszą, że nie mieli żadnych problemów np. po wakacjach covidowych brać coś na krechę

Artykuły zdają się to potwierdzać:

https://direct.money.pl/artykuly/porady/wakacje-kredytowe-nie-beda-mialy-negatywnego-wplywu-na-historie-kredytowa-zapewnia-bik

https://media.bik.pl/informacje-prasowe/518015/bik-raportuje-strukture-zawieszenia-odroczenia-splaty-rat-kredytowych

Ja zamierzam skorzystać. Kredyt hipoteczny jest jedynym jaki zamierzam posiadać zanim nie spłacę tego. Także BIK może mnie cmoknąć. Jak coś sobie odznaczą, to za rok-dwa to wykreślą i
@Krupier: na chwilę obecną przyznaję Ci rację, z czego bardzo się cieszę bo mam kredyt w wysokosci rocznych zarobków, rata to 10% mojego wynagrodzenia i sam bym sobie ni #!$%@? zadnej pomocy nie przyznał. A tak będę ładnie do przodu.

Ale poczekajmy aż to zacznie działać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wpiot: no został senat, który może jakieś poprawki dać, wątpię by odrzucił w całości, a Dudu imo na 100% podpisze więc o niego bym się nie martwił.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Creamfields: eee, ustawa wejdzie w życie dopiero za 14 dni więc dopiero wtedy będzie można wniosek złożyć.

U mnie osobiście nie wiem czy to przejdzie bo ja mam kredyt budowlano hipoteczny, ale zobaczymy.

Nie zmienia to faktu, że nie miałeś racji i wszystko weszło w takiej formie jaką zapowiadali.
@Creamfields: no będzie oficjalnie działać za 14 dni, wow, proces legislacyjny trwa, zaskakujące.

Przyznałbyś się po prostu, że się pomyliłeś i tyle, bywa. Nie dziwi mnie to zresztą bo w całym tym procesie było tylko niewiadomych i zmian zdania, że można się było zakręcić.
@Creamfields: jesteś facetem, który nie ma jaj przyznać się do błędu. Co mnie nieco dziwi bo przecież wyżej to zrobiłeś bez problemu tylko później jak się zaczęły niewiadome to się wkręciłeś, że to nie przejdzie w takim stanie jak obiecywali (sam mnie wołałeś do jakiegoś wykopu), a jak jednak przeszło to uciekasz rakiem. ¯\_(ツ)_/¯

Ale ok, już nie będę wołał i cieszę się, że jednak wyszło na moje bo te wakacje
@Creamfields: o hui, co ci się taki agresor włączył?

Powiedziałem, że jeśli ustawa wejdzie w takiej formie w jakiej obiecują to będzie świetny deal? Powiedziałem.
Ty powiedziałeś na to: "Nie wejdzie. :)"? Powiedziałeś.
Weszło w takiej formie w jakiej obiecywali? Weszło.

Więc co ty teraz #!$%@? o jakimś naiwniactwie? Tak bardzo boli cię to, że nie miałeś racji, że aż musisz się do obrażania uciekać? Poważnie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Creamfields: jaki płatek śniegu, czarnolisto bo mu się błędy wytyka, ja #!$%@?ę. XD

Pięknie wyszło z ciebie buractwo i brak jaj do przyznania się do błędu. Jeszcze pieprzysz bym cię nie wolał, a sam mi dupę zawracasz. Co za dzieciak. XD