Wpis z mikrobloga

Wszyscy knują jak pozbyć się Sławka, a można i to bardzo prosto, tylko że musi ktoś walnąć pięścią w stół i powiedzieć "ej co jest do uja ? Dlaczego taki hajs zgarnia jakiś chłopecek spod Słowackiej granicy, który był 3 razy w Białymstoku"

I powien zebrać tych redaktorów i wszelkiej maści orbiterów, którzy są na miejscu i mają do knura nie daleko.

Podejść do Knura nastawić go odpowiednio, kamery out, kanał mleczny kasacją i cyk.

Tak kasacja mlecznego, bo przy takim hajsie zaraz się by pozabijali tam wszyscy.

Każdy ma swój kanał i umawia się z Knurem prywatnie co do opłat i hajsu. Każdy przychodzi kiedy chcę i zarabia jak dobrze kanał rozbuja. Knur zadowolony, bo od każdego coś tam wysepi i robi się ładna dniówka.

Jedyną opłata to nowe telefony i laptopy, ale zrobili by zjazd redaktorów u Knura grill w ruch i hajs leci jak szalony.

Nowak co może Nowak ?

a.Pójdzie na policję ? (xDD)
b.pójdzie pod bramkę prosić ? (Konon go wygoni, a młodzież bandycka białostocka skopie go po jądrach obu)
c.kwity na innych (wszyscy wierzą, że Aron czy zielony to lateksy, a widownia mlecznego ma wywalone)
d.doniesc sam na siebie i innych oraz knura (najbardziej prawdopodobne w myśl zasady ja nie mam to nikt nie będzie miał, typowe zachowanie psychopaty)

Tylko że........ Nic #!$%@? z tego bo:

-Aron jest za głupi w internetu (być tam tyle lat i nic nie ogarniać xDD)

- większość jest ze sobą poklocona i nawet nie chcą o tym słyszeć

- część jest za leniwa

- reszta ma w dupie
#kononowicz
  • 18
@Bart-Max: To idź pan i zrób. Pójdziesz pan?


Był tu taki kiedyś co pisał że sławka w tydzień rozwali. Czekamy do dziś. Nie wiem ile już dni go rozwala ale a pewno z ponad 2 lata już chyba.
@Bart-Max: bo zarabiają na "walce" dlatego nie obalą slawka, a do tego większość redaktorów i orbiterów to bezrobotne alkoholiki i mają oszczędności co najwyżej na czteropak harnasia więc co dadzą knurowi? A do tego każdy orbiter jest łasym na pieniądze chytrym lisim pyskiem który by brał jeszcze więcej i musiał się później bronić przed innymi orbiterami
Zaraz ktoś pewnie napiszę że górska ośmiornica ma macki i nie da się dojść do
@Bart-Max: Problem jest jeden, nikt nie jest na tyle #!$%@? aby tracić swoje życie na menela z białego, nie ważne ile tam kasy się wyciągnie. Nowak aby dojść tu gdzie jest to wpakował dużo czasu oraz pieniędzy, poświęcił swoje życie toważyskie, rodzine i znajomych. Współpraca z grubym oznacza po 200 telefonów dziennie, ładowanie mase kasy na start bez obietnicy że coś wyjdzie (patrz barnej) oraz poświęcanie mu praktycznie 100% swojej uwagi.
@Bart-Max: plan zacny ale stagnacja i mocna pozycja gumofilców chyba skutecznie zniechęca jakiekolwiek próby faktycznej ingerencji w macki bielskiej centrali na szkolnej a i knurowi chyba za dobrze już się zrobiło. Jacuśko paczkę przytarga, wkrętarkę przyniesie, ścianę chętnie pomaluje. Po co to zmieniać. Potrzebny byłby silny lider, który zjednoczyłby opozycję ale imo próżno takiego szukać albo jakieś orientalne duo jak Niemiecki-Fiodor ale to to nic innego jak sfera marzeń.
@Bart-Max: Ostatnio zastanawiałem się jakby to było jakby pucz faktycznie się udał. Podczas zamachu na centaura mamiło się knura lajtami i tym że on będzie miał z tego 100% kasy itd. I ja już widzę jak te wszystkie satelity puszczają donejty bez cenzury. 10 min i knur jest zagotowany i trzeba kończyć lajta bo knur będzie na policję dzwonił bo mu ludzie z internetu jadą po rodzinie, wyzywają go od knura
@Bart-Max: masz te swoje zyczeniowe myslenie a prawda jest taka ze wójcik wyzebral od widzow 6k na przejecie szkolnej (by oplacic knura i arona)... i wzial te pieniadze sobie

zapytaj kosno, on to sledzi

skoro zadnemu z tych przyglupow nie mozecie zaufac (bo kazdy chytry na pieniadze) to co wy chcecie przejmowac?

jak oni sie maja dogadac jak oni tylko od was chca pieniedzy?

zaden nie potrafi tak jak nowak cos
Ale co wy wszyscy tak dbacie zeby ten psychiczny grubas co bił brata i zagłodził psa prawie mial jakies pieniadze? Ktokolwiek niech nagrywa tylko niech go #!$%@? na kase zeby nic nie mial tylko podstawy do egzystencji z redaktorami i nie cenzurujeo materiałow