Wpis z mikrobloga

XD gadam ze znajomą rozmowa schodzi na związki
i ja zaczynam swoje, że nie chcę związku bo po prostu jestem za brzydki i za biedny na związek, a nie mam zamiaru tracić czasu na pajacerkę przed laskami które nawet minimum inwencji od siebie nie dadzą i lepiej jak zacznę sobie samemu spełniać swoje marzenia, zająć się hobby, wycieczkami, biwakami itp ( to nie jest przedmiotem tego wpisu, nad tym nie chcę się kłócić)

To ona mi wypala ,że to tak nie jest, tak nie można bo za chwilę do tej 30 wszyscy znajomi się pożenią, będą po bożemu siedzieć tylko w systemie praca -dom i nic więcej, nikt nie będzie miał czasu się ze mną spotykać by gdzieś w weekend wyjść, będę samotny i smutny itp,

Dobra to się z nią przekomarzam 20 min i wypaliłem

No w sumie może ta jedyna się znajdzie, przeznaczona mi, może po 35 może po 45 XD
a znajoma, No widzisz dokładnie tak, wystarczy poczekać i miłość sam przyjdzie itp. XDXDXDXDXD

Czyli co, skoro do 30 wszyscy się pożenią a ja może znajdę kogoś w wieku 40 lat to przez 10 lat będę samotnym #!$%@? z którym nikt nie będzie miał czasu gadać i przez te 10 lat nie mam prawa czerpać przyjemności z życia ?
Tu nie ma konsekwencji tylko emocjonalne podejście, że jak słyszy się ta jedyna to zapominamy o czym gadaliśmy 20 min temu bo takie piękne słowa brzmiące XD
#blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 33
@harold97: wiesz co jest głupie to że jedni i drudzy uważają że druga strona robi coś nie tak ze swoim życiem.
Singlowe się śmieją że młoda osoba która idzie w poważny związek już przesrala swoje życie i teraz to tylko pieluchy potem odrabanie lekcji itp.

A w związkach że singlowe to po 40 nagle się obudzą z ręką w nocniku i że e są tak naprawdę sami, nikt im ręki nie
@harold97: wielu wciąż żyje przekonaniem, że jedyny system w którym człowiek będzie szczęśliwy to system, gdzie powtarza się wszystko to co robi reszta społeczeństwa - niczym lemmingi.

A system polega na tym by wziąć ślub, spłodzić dzieciaka i resztę życia wegetować w bezbarwnym świecie, gdzie dzień jutrzejszy będzie taki sam jak dzień wczorajszy.

Dla tych ludzi to abstrakcja, że ktoś może być sam, realizować swoje ambicje, cele, marzenia, być szczęśliwym i
@harold97:

"To ona mi wypala ,że to tak nie jest, tak nie można bo za chwilę do tej 30 wszyscy znajomi się pożenią, będą po bożemu siedzieć tylko w systemie praca -dom i nic więcej"

Do tego nie trzeba ślubu, ani nawet dzieci. Ludzie martwi za życia. Bardzo popularny styl życia a potem budzą się z ręką w nocniku że najlepsze lata życia znarnowali na #!$%@?. Będą na stare lata wspominać
Dla tych ludzi to abstrakcja, że ktoś może być sam, realizować swoje ambicje, cele, marzenia, być szczęśliwym i uśmiechniętym od ucha do ucha.


@serniczek_z_rodzynkami:

Znam takich, i sama prawda - tacy ludzie wręcz gardzą osobami, które mają czas na hobby. Dla tych szarych ludzi ci, co spełniają swoje marzenia są "nieodpowiedzialni" i "dziecinni", bo wolą np pojechać dookoła Europy zamiast płodzić bombelki.

"U kobiet jest jeszcze gorsza rzecz nawet - kobiety
A system polega na tym by wziąć ślub, spłodzić dzieciaka i resztę życia wegetować w bezbarwnym świecie, gdzie dzień jutrzejszy będzie taki sam jak dzień wczorajszy.


@serniczek_z_rodzynkami: No tak, bo nie ma ludzi, którzy są w związkach, mają dzieci i są szczęśliwi... A tylko świat osoby samotnej, skupionej na samorealizacji mieni się kolorowymi barwami.

Fakt jest taki, że nie mamy pojęcia jak nasze życie by wyglądało, gdybyśmy przeżyli je inaczej. Osoby,
@chomiczek_123: bradziej mi chodziło o to, że nie wyobraża sobie życia w samotności jak postanowię być sam ale jak czekam do 45 na tę jedyną to już spoko i jednek sam przez te 15 lat mogę być i nawet szczęśliwy XD
kobiety w wiekszosci nie maja zielonego pojecia o zwiazkach. one żyją w innej galaktyce po tym względem. myślą że każdy ma tak jak one, łatwo. że wystarczy zainstalować sridnera i elo.

powiedz jej nastepnym razem, aby sama ci znalazła dziewczyne tinderem, daj jej ze dwa zdj


@TheGreenBastard: xDDD przegrywy, ale wy zdajecie sobie sprawe, że i normalne, ładne kobiety/chady są sami i nie mogą znaleźć partnera? Część nigdy nie byla w
xDDD przegrywy, ale wy zdajecie sobie sprawe, że i normalne, ładne kobiety/chady są sami i nie mogą znaleźć partnera?


@technojezus: a dlaczego mnie przezywasz? czy ja kogoś tutaj obrażam?
poza tym, dlaczego od przegrywa? przegryw to chyba osoba co ma problemy z kobietami, tak?
trudno bogatej ładnej lasce znaleźć bogatszego i ładniejszego chada ¯_(ツ)_/¯


@harold97: xD no w #!$%@? ona bogata jak pracuje pewnie za drobne w jakieś klinice urody, bo kończy magisterkę.

może gdyby zeszła z chmur i zobaczyła przeciętniaka, ale nie oszukujmy się ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Miałą przeciętniaków, raz rolnika buraka, drugi raz też jakiegoś, co był o wiele od niej bniedniejszy, no ale widzę, że Ty wiesz
@Andylon: kobieta po prostu czeka na petenta
ale i tak nie mogę pojąć, że nie potrafią ogarnąć umysłem, że u faceta to tak nie jest, że czekasz i samo przychodzi
jakaś blokada która nie pozwala im tego zobaczyć