Wpis z mikrobloga

#programowanie #programista15k #zarobki

Czołem, robie reality check zarobkowy. Aktualna penga 100/h i w związku z ssaniem na rynku zastanawiam się nad pójściem po kolejną podwyżkę w połowie roku. Stack:
- js/typescript/react/next -> obecny projekt + trochę pythona (flask)
- mocny python/django/flask + bazy danych
- mocna wiedza z QA, pisze testy na wszystkich poziomach, tworzenie procesu testowego (cypress, selenium)
- podstawowe devopsy (dockery, k8, github actions, jenkins)
- podstawowy AWS, mam certa z architekta na poziomie associate
- bardzo wysoki poziom komunikacji z płynnym angielskim (prowadzenie spotkań, prezentacji), praca na codzień z teamem US

Łącznie będzie tego 2 lata expa jako QA + automaty + 2 lata w django backendowiec + 1.5 (obecnie jako fullstack z cloudem + podstawowe devopsy)

ile byście wołali ?
  • 16
  • Odpowiedz
@magnussen: 200/h brzmi sporo jak na mida patrząc na widełki na polskich boardach. Masz podobną stawkę i możesz się podzielić trochę doświadczeniami ?
  • Odpowiedz
@kimikini: A coś więcej podpowiesz ? Byłeś w podobnej sytuacji przechodząc z pułapu podobnego do mojego do wyższych kwot ? Stawka o której mówisz która jest na pograniczu frajerstwa to 2x tyle co mam
  • Odpowiedz
@mzeton: ustawic dobrze profil na linkedin - zdjecie, pouzupelniac znajomosc technologii, doswiadczenie itd
ustawic w opcjach open to work
opcjonalnie zmienic miasto na jakas zachodnia stolice

profit :)

no chyba ze sie komus nie chce samemu zadbac o kase tylko aplikowac na pierwsze lepsze ogloszenie z justjoin czy nfj za 15k to jego sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz