Wpis z mikrobloga

@anonim1133: kup sobie typowy kask pod szosę. Wg mnie są najbardziej przewiewne. I przy okazji obetnij na łyso. Lepiej być nie może. Bo z włosami zawsze coś się będzie grzało, mniej lub więcej :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anonim1133: ja kupiłem czapkę ala czepek pod kask i jak jest mega gorąco to moczę go w wodzie i mi chłodzi łeb w ten sposób xd
  • Odpowiedz
@anonim1133: Abus Airbraker ze zdjęcia jest przewiewny, używam od 2 tygodni i już miałem okazję sprawdzić go w wyższych temperaturach.
Wcześniej, 4 sezony, ujeżdżałem Specialized Propero 3 (bez MIPS) i na wentylację narzekać nie mogłem. Bez żadnych czapeczek, chyba, że robiło się chłodniej.
  • Odpowiedz
@anonim1133: mam dokładnie ten model ze zdjęcia. W lecie wygląda to tak, że pocisz się jak świnka, ale powietrze wlatujące przez otwory pomaga odparować wilgoć i to znacząco ochładza głowę, więc jeździ się całkiem przyjemnie. Dodatkowo ten model ma wkładkę materiałową na rzep która wchłania pot, więc można ją wyprać i ponownie przypiąć.

I przy okazji obetnij na łyso.

@rydzo: a co z opalenizną? xD
  • Odpowiedz
@anonim1133: ja sobie bardzo chwalę Giro foray, ma 3 rozmiary do wyboru więc czy masz łeb jak szpilka czy giga globus to znajdziesz taki co Ci będzie pasował, jest lekki, dziury dobrze wentylują, jest opcja z MIPSem i bez, w zależności od budżetu i potrzeb. Polecam generalnie szukać białego albo jasnego koloru kasku, miałam wcześniej inny czarny, to grzał mnie jak #!$%@?
  • Odpowiedz