Wpis z mikrobloga

Warto kupować tę myszkę MX Master 3 czy wybrać jakiś inny model?
Pracuję jako księgowy i mam dosyć dużo klikania w ciągu całego dnia. Do tej pory używam tylko M190 czyli bardzo budżetowa myszka i po całym dniu czuję, że mnie boli ręka i już mam dość klikania.
Na pewno fajny jest w niej dodatkowy scroll w poziomie i ten magnetyczny w pionie ale czy jest dosyć ergonomiczna?
Warto przesiąść się na myszkę ergonomiczną całkiem, czyli taką wertykalną?
#pracbaza #pcmasterrace #myszka #szaramyszkadlaanonka
Pobierz keleris_ - Warto kupować tę myszkę MX Master 3 czy wybrać jakiś inny model?
Pracuję ...
źródło: comment_16520171442FBzcZ4vx5JlsZhhMyySne.jpg
  • 12
@keleris_: potwierdzam to co napisali wyżej, pracuje na niej 3 lata i jest super, ale nie dla tego ze ma jakis super ksztalt czy cos. Po prostu przyciski undo/redo horizontal scroll i dodatkowy przycisk ktory pod ktory mozesz sobie przypisac cokolwiek (ja mam swipe na mac'u)
@keleris_: tez jak wyzej, uzywam MX master 2 i jest mega sztosikowy - pracuje przyCADa
Kwestia tego czy lubisz duze i ciezkie myszki - dla nie ktorych jest to wada, dla mnie jest to zaleta
@keleris_: master 2 bardzo mi podszedł ale 3 to nie dla mnie, kółko inaczej chodzi, ergonomia nie ta. Ogólnie niby w pracy dostałem mx 3 gratis i leżał a używałem swojej prywatnej dwójki.